Як навчити дітей англійської мови


Дітям вивчити іноземну мову набагато легше, ніж дорослим, так як дитяче мислення ще остаточно не сформувалося і може сприйняти велику кількість мовних шаблонів. Існує безліч різних навчальних методик іноземним мовам, які розроблені спеціально для дітей. Пояснити значення того чи іншого слова можна за допомогою кольорів, звуків, картинок. Але дана техніка ефективна тільки за умови щоденних занять.

1.


Зробіть навчальні картки з картинкою на одній стороні і відповідним словом на інший.

2.


Займайтеся з дитиною щодня. Покажіть картку з картинкою та промовте відповідне слово англійською мовою. Нехай дитина повторює слова за вами. Через кілька днів побачивши ту чи іншу картку, дитина зможе сказати англійською мовою, що на ній зображено. Якщо ні, продовжуйте заняття до тих пір, поки малюк не запам'ятає всі слова.

3.

Існує величезна кількість всіляких навчальних аудіо і відео програм. Увімкніть дитині диск або касету, щоб він міг повторювати почуте слідом за диктором.

4.

Через кілька тижнів щоденних занять, коли дитина вивчить основні, прості слова, підведіть свого роду підсумок в ігровій формі. Напишіть на листочках паперу різні слова, помістіть їх у капелюх і діставайте по одному. Завдання полягає в наступному: дитина повинна вгадати англійське слово за вашим діям, жестам, міміці і т.д.{/LikeAndRead}