Як дуже швидко вивчити англійську мову


Щоб швидко вивчити англійську мову, необхідно з головою зануритися в культуру іншої країни. Присвятивши відому частину свого часу виключно вивченню англійської, читання англійських книг, відвідуванню курсів і перегляду фільмів англійською мовою, ви вже скоро навчитеся думати і мріяти по-англійськи - а це дві ознаки того, що ви досягли успіху.

1.


Подумайте, може бути варто якийсь час пожити в мовець по-англійськи сім'ї або з англомовним сусідом по кімнаті? Те, що ви будете змушені постійно говорити на іншій мові, значно поліпшить ваші навички сприйняття мови і спілкування.

2.


Приєднайтеся до спільноти мовного обміну. Знайдіть людей - носіїв мови, які хочуть вивчити ваш рідну мову. Ви допоможете їм, а вони, у свою чергу, допоможуть вам освоїти англійську.

3.

Використовуйте навчальні компакт диски.

4.

Шукайте матеріал для читання англійською мовою. Свій прогрес можна значно прискорити, якщо читати літературу по цікавлять вас тем. Наприклад, любителі коміксів зможуть дізнатися багато нових англійських слів, зіставляючи дії персонажів і вимовлені ними слова.
{LikeAndRead}

5.

Частіше говоріть по-англійськи, читайте вголос. Чим більше ви будете практикуватися, тим швидше почнете вільно говорити.

6.

Запишіться на курси вивчення мови.

7.

Слухайте англійську музику і підспівувати словами. Як правило, можна знайти тексти пісень у вкладишах CD-дисків.

8.

Не забувайте і про інші форми дозвілля, які можна використовувати для вивчення мови. Дивіться англійські фільми, слухайте новини та дивіться британські телевізійні канали.

9.

Перевірте свої знання. Скористайтеся спеціальними вправами і тестами, щоб перевірити, наскільки ви просунулися.

10.

У міру практики час від часу записуйте свою промову, щоб мати можливість порівняти себе з своїм попереднім рівнем. Це хороший спосіб зрозуміти, наскільки ви просунулися у вивченні мови.{/LikeAndRead}