Як розширити словниковий запас


Один з факторів, який відрізняє людей від тварин - це наша здатність спілкуватися вербально. Таким чином, величина словникового запасу виразно відрізняє одну людину від іншої. Недостатньо великий словниковий запас може стати обмеженням і в соціальному, і в професійному плані. Підвищіть свої інтелектуальні здібності, збагативши свою мову, і вже дуже скоро ви станете набагато багатослівнішими.

1.


Читайте настільки багато, наскільки це можливо. Вивчайте книги різної тематики, написані в різних жанрах. Підкреслюйте незнайомі слова, намагайтеся визначити значення слова, грунтуючись на його контексті, а потім додавайте його в свій словник.

2.


Завжди носіть з собою кишеньковий словник і тезаурус. Коли ситуація дозволяє, шукайте незнайомі слова у словнику і тезаурус. Так ви виявите безліч слів з однаковим значенням, і це зробить запам'ятовування легше.

3.

Підпишіться на розсилки сайтів, присвячених збагаченню словника. Вивчайте нові слова і використовуйте їх в той же день.

4.

Вирішуйте кросворди і грайте в інші ігри зі словами, такі як «Ерудит». Обговорюйте нові слова зі своєю сім'єю за вечерею і грайте в ігри, використовуючи слова, які бачите на рекламних щитах, у той час як ведете машину.
{LikeAndRead}

5.

Щодня застосовуйте нові вивчені вами слова. Це допоможе вам закріпити слова і їх значення в пам'яті.
{/LikeAndRead}