Як добре говорити по-англійськи


Якщо ви хочете добре говорити по-англійськи, швидше за все, вам знайомі всі труднощі, які виникають при цьому. Для іноземців вивчення розмовної англійської мови дається нелегко, тому що навіть багато носіїв англійської мови кажуть неправильно. Тим не менше, для тих, хто говорить по-англійськи добре, незалежно від того іноземець він чи ні, це є величезною перевагою. Читайте далі, щоб дізнатися, як поліпшити свою розмовну англійську.

1.


Оцініть свій рівень володіння розмовною англійською мовою. Методика вивчення мови для тих, хто перебуває на початковому етапі відрізняється від тієї, яка розрахована на більш просунутий рівень володіння англійською мовою.

2.


Пошукайте безкоштовні підручники англійської в інтернеті. Існує величезна кількість безкоштовних уроків англійської мови, викладених в інтернет, спрямованих на розвиток навичок розмовної англійської мови.

3.

Відпрацьовуйте розмовна англійська з носієм англійської мови. Проте вам слід переконатися, що сам носій англійської мови досконало володіє класичним англійським. На жаль, це не завжди так. Якщо в його мові ви почуєте подвійне заперечення або він занадто часто вживає сленгові вислови, постарайтеся знайти іншого партнера для мовної практики.

4.

Попросіть носія мови виправляти будь-які ваші граматичні, а також фонетичні помилки. Якщо ви не маєте нічого проти конструктивної критики, ви досягнете значного успіху у вдосконаленні розмовної англійської мови.
{LikeAndRead}

5.

Відпрацьовуйте розмовна англійська мова будинку. Проговаривайте англійською все те, що зазвичай робите мовчки. Ви навіть можете спробувати навчити брата чи сестру, батьків або дітей того, що ви самі вивчили за день. Чим більше у вас буде мовної практики, тим легше вам буде правильно говорити по-англійськи.

6.

Слухайте запису на англійській мові (наприклад, аудіокниги). Вибирайте ті, які записані на чистому класичному англійською мовою. Постарайтеся зрозуміти, про що там йдеться, а потім повторити те, що ви почули. Подібна практика також допоможе вам удосконалити свою розмовну англійську.
{/LikeAndRead}