Як змоделювати молекулу ДНК

Дезоксирибонуклеїнова кислота (ДНК) - молекула, яка відповідає за різноманітність всіх живих істот. У 1953 Френсіс Крік і Джеймс Вотсон виявили, що ДНК нагадує сходи, закручену у формі подвійної спіралі. Ці сходи утворює поєднання двох основних хімічних елементів і чотири типи нуклеотидів. Простота будови ДНК дозволяє використовувати її в практичному навчанні основам генетичного кодування. Існує безліч способів моделювання молекули ДНК, в тому числі і солодкий спосіб з використанням цукерок.

Як зробити штучну їжу

Штучна або фальшива їжа останнім часом є одним з найпопулярніших товарів у магазинах іграшок. Багато дуже дивуються, дізнавшись, що таку їжу можна досить просто зробити самостійно. Іноді така їжа призначена для прикраси інтер'єру, іноді для дитячих ігор. Якщо ви є батьком і хочете знайти цікаве заняття для своєї дитини, або ж ви шкільний вчитель і хочете підготувати проект для класу, виготовлення штучної їжі буде чудовим вибором.

Як препарувати кішку

Від більшості студентів медичних інститутів вимагають вміти препарувати кішок. Препаруючи, ви дізнаєтеся про м'язової, травної та нервової системах організму. Дотримуйтесь наших порад, щоб підготуватися до препарування кішки і навчитися робити її до того, як це зажадають від вас в інституті, щоб вміст вашого обіду не виявилося на підлозі анатомічці під час виконання цього завдання.