Як викладати літературу

Література - важливий предмет в курсі гуманітарних наук. Дізнайтеся основи викладання літератури студентам вузів і розділіть з ними вашу любов до літератури.

1.

Попросіть студентів стисло переказати досліджуване твір і поясніть їм, які події складають його сюжет.

2. Дайте студентам завдання описати героїв твору.

Як навчити дитину полюбити читання

Закрийте кришку ноутбука, вимкніть телевізор і відкрийте книгу. Відмінна ідея. Але як батьки можуть зацікавити своїх дітей читанням? Читання - це пригода. Воно віднесе вас в далекі країни, незвідані місця, покаже життя справжніх або вигаданих персонажів. Якщо батьки зможуть прищепити дитині любов читання і прагнення до нових знань, він буде досить зацікавлений, щоб відволіктися від комп'ютерних іграшок та відкрити книгу.

Як навчитися швидко читати

Читайте швидко, з розумінням змісту.

1.

Підготуйтеся до читання.

Починаючи підготовку до реферату або перевірочній роботі, завжди тримайте під рукою маркер або олівець, для того, щоб фіксувати необхідну інформацію. Важливо не тільки володіти інформацією, а й уміло їй користуватися. Як правило, основна частина значимої інформації викладається у введенні і підсумована у заключній частині тексту.

Як прищепити дітям любов до читання

Часом дуже складно змусити дітей читати і тим більше полюбити читання. Ось як моя мати прищепила мені довічну любов до читання, яка дозволила мені ще й писати.

1.

Перш за все, потрібно прищепити дітям любов до читання, а потім
вже займатися поліпшенням самого навички. Беріть книги, які подобаються дітям, навіть якщо вони носять суто розважальний характер і не несуть в собі глибокого змісту.

Як стати експертом в чому завгодно

Я хочу передати Вам поради свого батька, який рік за роком протягом життя ставав все більш і більш розумним, досвідченим і всебічно розвиненою людиною!

Коли я вчився в школі, у мене була мрія стати знаменитим фотографом. І тоді батько сказав мені: якщо кожен день присвячувати 15 хвилин вивченню матеріалів, якими ти захоплений, через рік ти станеш експертом в цій області.