Як виготовити сталь

Сталь - це загальний термін, що позначає залізний сплав з вмістом вуглецю не більше 2,14% (сплави з великим вмістом вуглецю називають чавуном). Низький вміст вуглецю робить сталь матеріалом більш твердим, але також і більш крихким.

До залозу додають інші метали, щоб одержати сталь із набором певних характеристик.

Як запалити пальник Бунзена

Якщо ви ніколи в своєму житті не запалювали пальник Бунзена, то це може здатися досить непростим і лякаючим заняттям. Також воно є дуже небезпечним, особливо якщо ви не дотримуєтеся запобіжні заходи. Проте, прочитавши цю інструкцію, ви будете краще розуміти, як це можна зробити.

1.

Дістаньте пальник Бунзена.

Як зробити гейзер за допомогою Кока-коли і льодяників Mentos

Покажіть дітям приклад хімічної реакції ось таким кумедним способом. Все, що вам знадобиться для цього, ви можете придбати в магазині або замовити через інтернет.

1.

Проводити даний експеримент потрібно на відкритому просторі. Купуйте велику пляшку Кока-коли (краще дієтичну) і льодяники Mentos. Щоб під час пострілу пляшка не впала, закріпіть її, поставивши в порожній квітковий горщик або у вазу.

Як зробити дистильовану воду

Був час, коли дистильована вода використовувалася переважно тільки для потреб наукових лабораторій і в прасках з парою. Перевага дистильованої води для щоденного пиття навіть не обговорювалися, оскільки мало хто міг помислити про таку можливість. Сьогодні, коли значний відсоток населення п'є тільки бутильовану воду, ведуться гарячі дискусії, користь чи шкода для здоров'я може принести дистильована вода.

Як провести титрування

Титрування - це спосіб визначення кількості речовини в розчині після завершення реакції. Під час титрування в розчин, в якому концентрація речовин невідома, за допомогою бюретки дозовано додавати титри розчин з відомою концентрацією речовин. Все, що необхідно знати, - це, чи є невідомий розчин кислим або основним.