Як віднімати цілі числа

Уміння правильно віднімати позитивні і негативні цілі числа - це одне з основних математичних умінь, освоївши яке ви станете набагато швидше і легше справлятися з іншими завданнями на уроках алгебри. У цій статті ми покажемо вам, як вичитати цілі числа, якщо їх знаки збігаються і якщо знаки різні.

Як вивчити таблицю множення

Таблиця множення - основа всієї арифметики. Уміння легко множити допоможе дитині також легко вивчити розподіл, а крім того поліпшить розуміння принципів складання.

1.

Щоб пояснити дитині суть множення і те, як воно пов'язане зі складанням, використовуйте маленькі предмети, наприклад, горошини або гудзики.

Як викладати математику

Для того, щоб викладати математику, репетитор повинен розбиратися в тій галузі математичного знання, яку він збирається донести до свого учня, будь то алгебра, геометрія, обчислення або що-небудь інше. Репетитор також повинен усвідомлювати сам і дати зрозуміти учневі, що математику не можна завчити або зазубрити.

Як вирішувати математичні завдання

Багато задач з математики можуть бути дуже важкими, залежно від того, якою областю математики ви займаєтеся. Більшість труднощів виникає із завданнями з вищої математики або тоді, коли діти тільки починають освоювати математику. Якщо ви постійно відчуваєте труднощі, спробуйте змінити свій підхід до вирішення завдань.

Як вирішувати приклади з многочленами

Многочлен - це алгебраїчний термін, що має кілька різновидів. Залежно від кількості елементів бувають одночлени, двочлен, тричлени і многочлени. Їх можна додавати, віднімати, множити і ділити. Чим більше ви займаєтеся, тим легше вам буде вирішувати приклади з ними.

Додавання многочленів

1.

Щоб скласти многочлени, потрібно вибудувати в ряд одним під одним так, щоб схожі елементи були в одній колонці.