Як змінити звичку


Зміна поганих звичок може зробити вас краще. Звички можуть мати шкідливий вплив на ваші відносини і кар'єру, а також можуть стати причиною непотрібного стресу. Прийнявши рішення позбавитися від поганих звичок, ви зможете працювати над своїм новим «Я». Ось як це зробити.

1.


Описуйте звичку або звички, які хочете змінити, у щоденнику. Пам'ятайте, що щоденник не повинні бачити інші, нехай ніхто не знає, про що ви пишете. Так ви зможете побачити, що саме ви хочете змінити.

2.


Поговоріть з одним або членом сім'ї. Розпитайте його про свою звичку і про те, як він до неї ставиться. Це дасть вам уявлення про те, як ваші звички впливають не тільки на вас, але й на інших людей.

3.

Прийміть рішення змінитися. Це найважливіша частина процесу. Поки ви по-справжньому не готові змінитися, у вас не вийде дотримуватися свого рішення.

4.

Щоб у вас була мотивація, звертайтеся до свого щоденника і до одного або члену сім'ї, якому довіряєте. Кожен раз, коли вам здається, що ви не зможете змінитися, запишіть, чому вам так здається. Під цим записом запишіть всі причини, по яких вам здається, що ви можете і повинні змінитися. Крім цього, поговоріть з ким-небудь, кому довіряєте, це допоможе вам пережити важкий період.
{LikeAndRead}

5.

Замініть погані звички новими звичками. Виберіть нове хобі, або активніше присвячуйте себе тими захопленнями, які у вас вже є. Це допоможе вам змінити звички або відійти від тих звичок, які ви намагаєтеся змінити.
{/LikeAndRead}