Як написати аналітичну статтю


Аналітична стаття - це стаття, яка описує результати роботи за обраною темою, процес вивчення, отримані висновки і узагальнення, що стосуються головного питання дослідження. Для написання статті необхідно вміти збирати і викладати інформацію. Ось деякі рекомендації для авторів аналітичних робіт.

1.


Читайте літературу по темі вашого дослідження. Ви можете користуватися як друкованими виданнями, так і інтернетом або обома джерелами відразу, залежно від стоїть перед вами завдання. Обов'язково робіть записи і обмірковуйте прочитане. Дуже корисно працювати в бібліотеці і переглядати спеціальну літературу, просіюючи інформацію, щоб відібрати важливі для своєї роботи факти.

2.


Визначтеся з масштабом своєї роботи. Набагато краще обмежитися якимсь конкретним питанням, ніж писати поверхневі міркування на загальні теми. Ви можете серйозно зайнятися вивченням якогось періоду часу, явища чи питання.

3.

При написанні статті використовуйте відповідні темі приклади і аргументацію. Їх обов'язково потрібно включити в роботу, щоб стаття була переконливою і заснованої на фактах. Використовуйте свої записи, викладайте думки ясно, красивою літературною мовою.

4.

Дотримуйтеся прийнятої форми написання статті. Обов'язково потрібно написати вступ, основну частину і висновок, а також анотацію, в якій ви познайомите читача зі своїми головними висновками.
{LikeAndRead}

5.

Двічі перевірте правопис і пунктуацію. Це обов'язкове правило при роботі з будь-якими текстами. Добре відредагована, грамотна стаття додасть ваги вашої професійної репутації, в той час як слабка, сира робота може відштовхнути недосвідченого читача.
{/LikeAndRead}