Як написати введення


Добре написане введення - це ключ до написання гарної роботи. Гарне введення привертає увагу читачів і дає уявлення, про що піде мова в роботі. Погано написане введення каже читачеві зупинитися прямо на ньому, і що краще вже не буде. Нижче ми розповімо, як написати гарне введення.

1.


Майте уявлення про те, що ви збираєтеся представити читачам у своєму введенні. Багато новачків вважають, що повинні писати роботу, дотримуючись певного порядку: починаючи з введення і т.д. Для деяких це може і спрацювати, проте читачеві важливо знати, про що буде говоритися в решті частини вашої роботи.

2.


Залучіть увагу читача. Спробуйте уявити, що вашому потенційному читачеві не обов'язково читати роботу. Вам необхідно привернути його увагу на самому початку, так, що йому захочеться читати далі. Цю функцію повинні виконати перші кілька пропозицій вашої роботи. Є кілька прекрасних способів привернути увагу читача на початку роботи. Це може бути розповідь цікавого випадку з життя, розумна цитата чи приголомшуюча статистика.

3.

Ближче до суті. Вступ - не місце для витіюватих оборотів мови. Говоріть про те, що дійсно необхідно сказати.

4.

Зв'яжіть факти з вступу з основною думкою роботи. Після того, як першими кількома пропозиціями ви привернули увагу читача, необхідно показати, як вони пов'язані з темою роботи. Необхідно зробити перехід від фактів, що привертають увагу до основної думки. Довжина цього переходу може варіюватися, однак постарайтеся зробити його якомога коротше, так як вам необхідно швидше перейти до головної думки, а потім і до основної частини вашої роботи.
{LikeAndRead}

5.

Закінчите введення висунутим вами тезою. Деякі викладачі вимагають, щоб теза знаходився в кінці вступу, деякі - ні. У будь-якому випадку, було б добре розповісти читачеві в кінці введення про те, що його чекає в решті частини роботи. Це може бути, а може і не бути традиційним «тезою», він також може займати більше одного пропозиції, але в будь-якому випадку він повинен роз'яснити читачеві, про що ваша робота.
{/LikeAndRead}