Як написати кінцівку статті


Правильно написав статтю, ви зможете ефективно передати інформацію читачеві. Статті передають-яку інформацію, при цьому автор намагається переконати читача погодитися з його точкою зору, або розповідають про цікаве і дивовижному випадку. Іноді буває проблематично навести статтю до логічного завершення. Навіть якщо ви знаєте, що сказати, придумати кінцівку буває, часом, нелегко. Для того щоб кінець статті був так само вдалий, як і інша її частина, дотримуйтесь простих правил.

1.


Знайдіть і прочитайте в тексті речення, в якому формулюється тема повідомлення. Перш, ніж завершити цю статтю, нагадайте собі про те, з чого ви починали, перечитавши початок вашої статті. Стаття повинна бути однією пов'язаною за змістом одиницею, присвяченій якийсь головній ідеї або точці зору. Роблячи паузи і перечитуючи початок повідомлення, ви будете щоразу направляти себе, щоб не відхилитися від суті.

2.


Подумайте, як можна перефразувати ваші аргументи. Остання пропозиція має містити в собі ту ж інформацію, що і в ключовому реченні, формулирующим тему. Підберіть синоніми, або вирази з тим же значенням і використовуйте їх, щоб знову висловити головну думку статті, не повторюючись дослівно.

3.

Переходьте до кінцівки за допомогою плавного переходу. Використовуючи плавні переходи зробіть так, щоб ваша стаття виглядала зв'язковою. Починайте останнє речення, використовуючи переходи, такі як «тому» або «в результаті». Ці переходи допоможуть вам зробити вашу статтю одним неподільним цілим.

4.

Знову висловіть головну думку вашого повідомлення. Використовуючи синоніми, знову висловіть головний аргумент, який доводить вашу правоту. У цьому реченні ви можете посилатися на докази, подані раніше, нагадуючи читачам про те, що вони тільки що прочитали і вкажіть на те, що ваші аргументи заслуговують довіри, і ваша позиція обгрунтована.
{/LikeAndRead}