Як вести конспекти

1. Навіщо записувати лекції.

Ведення конспектів - найважливіший компонент навчання.

Записування лекцій вчить вас вслухатися мова мовця.

Конспекти ясно і чітко відображають матеріал, який повинен бути відтворений на іспиті.

Ведення конспекту під час занять робить студента активним учасником процесу навчання, а не пасивним слухачем.

Як вести щоденник

Ви коли-небудь задавалися питанням, як писати або вести щоденник? Писати в щоденнику - це так просто. У мене є кілька швидких і простих підказок, які вам допоможуть.

1.

Журнал або щоденник - це відмінний спосіб зібрати воєдино всі ваші думки. Виберіть час доби, коли хотіли б писати. Багато пишуть вночі перед сном. Інші пишуть вранці, як тільки прокинуться.

Як вимовляти слова на латині

«Прийшов, побачив, переміг!» («Veni, Vidi, Vici!") - Це чи не найвідоміше з латинських крилатих виразів. Воно стало позначати перемогу, так як сам Цезар похвалився своєю перемогою, вимовивши ці слова. Проте більшість людей не здогадуються, що ця фраза насправді виголошувалася (у транскрипції) «Вені, Віді, Вікі».

Як вчитися, використовуючи картки

Викладачі скажуть вам, що картки є одним з найефективніших інструментів, що допомагають у навчанні. По суті - це своєрідні картки з питаннями з одного боку, і відповідями на інший. Використовуючи прості технології, студенти можуть переглядати інформацію знову і знову.

1.

Студенти можуть зробити собі картки самі, використовуючи прості листи для записів, які можна купити в канцелярському магазині.

Як діагностувати дислексію

Дислексія є поширеною причиною виникнення у людей з добре розвиненим інтелектом труднощів з читанням, листом, а також правописом. Для діагностування дислексії мало провести один тест, тому що в цьому випадку необхідно в першу чергу виключити інші причини, що призводять до труднощів навчання. Існують різні форми дислексії і різні рівні ступеня її тяжкості, які повинні бути діагностовані.