Як визначати щільність тіл

Щільність - один з безлічі наукових термінів, які зустрічаються на кожному кроці, так само як маса, обсяг, прискорення, площа. Щільність показує, який зміст матерії в тому чи іншому об'єкті. Для нефахівців підійде пояснення, що щільність предмета - це кількість речовини, яка в ньому міститься. Наприклад, щільність каменю набагато перевершує щільність губки, тому що в кожній частинці каменю зміст матерії набагато більше.

Як визначити питому теплоємність

Пісок нагрівається швидше, ніж вода, тому що у води вище питома теплоємність.

Нагрівання різних матеріалів вимагає різної кількості енергії. Питома теплоємність - термін, що характеризує це відмінність. Технічно, питома теплоємність визначає, скільки енергії необхідно, щоб підняти температуру 1 кілограма даного матеріалу на 1 градус Цельсія.

Як застосовувати логіку

У процес спору люди часто говорять один одному: «Ти міркуєш нелогічно!» Часто цей аргумент наводиться просто для того, щоб висловити свою незгоду з співрозмовником. Логіка в дійсності є процесом, який призводить до умовиводу. Звинувачення у нелогічності абсолютно не рівнозначно твердженню, що людина не правий.

Як знайти Велику Ведмедицю

Звіздарі по всьому світу шукають Велику Ведмедицю в нічному небі. Ірландські діти називають її «зоряним плугом», діти Східної Азії називають її «північний ківш», а скандинавські діти називають її «візок Карла». Незалежно від назви це сузір'я легко знайти. Пошук знайомого орієнтиру в нічному небі може дати вам відчуття того, що ви не можете загубитися в темну ніч.

Як знайти довжину гіпотенузи

Фраза «знайти довжину гіпотенузи» може звучати як фраза іноземною мовою для учня, який ще не знайомий з терміном. Гіпотенуза - це особлива назва для самої довгої сторони прямокутного трикутника. Прямокутним трикутником називають трикутник, в якому один з кутів становить 90 градусів. Ми покроково розповімо вам, як знайти довжину гіпотенузи.