Як боротися з бідністю

Існує багато способів боротися з бідністю.

Бідність - це глобальна проблема, для якої не існує єдиного рішення. У цілому можна сказати, що люди опиняються за межею бідності, тому що потрапляють в обставини, які не дозволяють їм розвиватися і йти далі. Для того, щоб вирішити проблему бідності, розроблено багато соціальних програм.

Як відчувати ентузіазм

Дейл Карнегі, автор стала класикою книги «Як завойовувати друзів і впливати на людей» одного разу сказав «Дійте, як ентузіаст, і ви ним станете». Щоб по-справжньому відчути приплив ентузіазму, доведеться потрудитися, але заклик Дейла Карнегі послужить хорошим початком.

1.

Перед тим, як намагатися стати ентузіастом, оцініть свій настрій в даний момент.

Як вберегти дитину від насильства в школі

Як це не сумно звучить, але про те, що діти в школах піддаються насильству з боку своїх однолітків, мабуть не чули тільки дуже безтурботні батьки. Школа тепер не найбезпечніше місце для проведення часу дитини. Але кожен небайдужий дорослий в силах змінити цю ситуацію. Ось, що ми можемо зробити.

1.

Як вибрати зошит

Зошит - це незамінна річ у навчанні, а не тільки стос з'єднаних разом чистих аркушів паперу. Брати треба таку зошит, щоб і писати було зручно, і виглядати при цьому круто.

1.

Виберіть зошит з трехколечним палітуркою, в якій би вистачило місця на всі предмети. Хоч зошити і бувають різних розмірів, для навчальних цілей краще брати зошит з форматом сторінок А4.

Як вивести вчителя з себе

Все літо ви чекали того моменту, коли знову повернетеся до школи, але зовсім не з спраги знань або з бажання знову зустрітися з друзями. Ні, ви чекали шансу нарешті вивести з себе всі своїх вчителів. Так ви розважаєтесь самі і веселими своїх однокласників. Але перед тим як зайти в клас, вам необхідно дізнатися, що насправді дратує вчителів, і тоді вам точно вдасться порушити їх плани.