Як викладати географію

Географія - важливий предмет, що дає уявлення про розмаїття нашого світу. Це не просто вивчення різних місць на карті, а й проведення паралелей між розташуванням тієї чи іншої держави, його політикою, кліматом та економікою. Можна розбирати всі ці питання одночасно.

1.

Перша із завдань викладання географії.

Як викладати поезію

Якщо порівнювати вірш з розповіддю або романом, воно може здатися всього лише абстрактної літературною формою, досить важкою для розуміння. Викладачі відчувають такі ж складнощі з викладанням поезії, як учні з її прочитанням. Нижче викладені основні моменти, на які слід звернути увагу при вивченні будь-яких видів віршів.

Як виховати генія

Для початку визначимо, що ж таке геній. Які люди в історії людства визнавалися геніями? Згадаймо Бетховена (музика), Моцарта (музика), Ейнштейна (наука), Ньютона (наука), Шекспіра (література) і багатьох інших. Це доводить, що «геній» - це загальне визначення, яке використовується для виділення групи людей, які перевершили за можливостями середньостатистичної людини у певній сфері діяльності.

Як вчителю спілкуватися з батьками учнів

Спілкування між учителем і батьками абсолютно необхідно для благополуччя будь-якого класу. Кожен вчитель повинен скласти план спілкування з батьками. Важливо дотримуватися цього плану протягом усього навчального року, а не забувати про нього після першого ж місяця. Використовуйте ці поради, які допоможуть вам розробити план для вашого класу.

Як зробити маркерну дошку

Вам потрібна шкільна дошка, на якій можна писати маркером, але у вас немає грошей? Біле керамічне покриття недороге - дошка розміром 240 x 120 см і товщиною 3 мм зазвичай коштує недорого. Використовуючи цей матеріал і потрібні інструменти можна самому зробити маркерну дошку без особливих зусиль.

1.