Як відкрити висячий замок

Символ замок забезпечить безпеку ваших речей. Особливо такі замки можуть стати в нагоді в школі, щоб закривати шафки з речами. Відкрити висячий замок нескладно. Якщо ви навчитеся відкривати свій, то зможете відкрити будь-який, якщо у вас буде комбінація цифр. Спробуйте відкрити свій замок кілька разів.

Як вивчити шрифт Брайля

Якщо у вас є сліпий друг або родич, і ви хотіли б знати, як вони пишуть, або вам просто цікаво, я покажу вам, як можна вивчити спеціальну систему читання і письма для сліпих - шрифт Брайля. Символи цього шрифту складаються з опуклих точок, які сліпі зчитують пальцями. Кожен символ складається з комбінацій точок - мінімум однієї, максимум шести.

Як вижити в лісі

Отже, ви заблукали, не маючи під рукою яких або речей, які можуть допомогти вам вижити. Не впадайте в паніку. Ви повинні мислити тверезо і логічно, без цього ваші шанси протриматися, поки вас не знайдуть, помітно зменшуються. Зробіть все, щоб вижити і не чекайте, що допомога прийде дуже скоро.

1.

Спорудіть курінь з товстих гілок та опалого листя.

Як водити машину з дизельним двигуном

Через сучасних складнощів з паливом і необхідності зниження викидів шкідливих речовин все більше число людей починають шукати альтернативні види палива для своїх автомобілів. Дизелі - це повноцінна заміна звичайним бензиновим двигунам.

1.

Попрацюйте. Знайдіть дизельний автомобіль, що має хорошу історію експлуатації і відмінні відгуки власників.

Як добре керувати часом

Управління часом - це важлива тема для студентів вищих навчальних закладів. Заклад пропонує велику альтернативу у використанні і іноді порожній витраті часу. Зустрітися з 3 простими речами, які Ви можете зробити сьогодні, щоб використовувати Ваш час більш ефективно і улучити Ваш навик в управлінні часом.