Дешевий спосіб пересуватися по Парижу

Париж - величезне місто, в якому часто легко заблукати, але як тільки ви розберетеся, як орієнтуватися і користуватися метро, пересуватися містом буде легко.

1.

Перед виходом з будинку придбайте Paris Visite card, яка надає можливість здійснювати необмежену кількість поїздок на метро, трамваях і автобусах.

Поради по подорожі до Ірландії

Якщо ваші туристичні плани завели вас на Зелений Острів - Ірландію, наша стаття допоможе вам вибрати кращий спосіб пересування по цій фантастичній країні.

1.

В Ірландії існує прекрасна система автомобільних доріг.
Спочатку оренда машини в Ірландії може здатися лякаючою перспективою. Лівосторонній рух може здаватися незвичним, але при належній увазі і концентрації на дорозі ви з цим справитеся.

Що потрібно знати про найкрасивішому замку на світі Нойшванштайн

Щоб побачити рукотворне диво - замок Нойшванштайн, вам доведеться відправитися в саме серце Європи, Баварію, Німеччина. Це зачаровує, чарівне місце, тому якщо у вас немає можливості здійснити подорож туди - подивіться документальні фільми про цей чудовий замку.

1.

Дізнатися, як і коли був побудований замок.

Як безслідно зникнути

Безслідне зникнення - незвичайний спосіб змінити своє життя. Наша особистість, то, хто ми такі і звідки, становить значну частину нашого існування. Приховавши або змінивши свою особистість, ви створите ілюзію того, що безслідно зникли - адже ніхто із знайомих людей не буде знати, де ви, і як вас знайти.

Як дізнатися більше про Греції

Подорож по Європі - прекрасна пригода. Досить корисно буде заздалегідь уточнити про найважливіші пам'ятки, щоб не пропустити історичні та найкрасивіші пам'ятники. Ось деякі поради, які допоможуть Вам познайомитися з Грецією до того, як Ви туди поїдете. Ви ніколи не забудете свою відпустку, я в цьому впевнений.