Дешевий спосіб пересуватися по Парижу


Париж - величезне місто, в якому часто легко заблукати, але як тільки ви розберетеся, як орієнтуватися і користуватися метро, пересуватися містом буде легко.

1.


Перед виходом з будинку придбайте Paris Visite card, яка надає можливість здійснювати необмежену кількість поїздок на метро, трамваях і автобусах. Ціна на неї залежить від кількості зон, які покриває ця картка.

2.


Купуйте квитки в метро відразу на 10 поїздок. Це не тільки заощадить гроші - вам не доведеться довго стояти в черзі.

3.

Як можна частіше пересувайтесь пішки. Париж - дуже велике місто, ви навряд чи дійдете до кожного місця, де ви хочете побувати, але ходите якомога більше.

4.

Придбайте докладну карту Парижа, на якій місто чітко розділений на округи, а також карту метро, яка допоможе вам спланувати довгі поїздки.
{LikeAndRead}

5.

Носіть з собою французький розмовник і вивчите декілька корисних фраз. Так ви зможете при необхідності запитати шлях у перехожих, адже знайти говорить по-російськи парижанина не так-то просто.

6.

Купуйте квиток на автобусний тур Paris L'Open, який буде зі знижкою для тих, у кого є Paris Visite card. Тур недешевий, але це хороша можливість подивитися місто, тому що ви можете зійти з автобуса де завгодно і коли завгодно і пізніше сісти на інший. Екскурсія супроводжується коментарями французькою та англійською і триває 2 години 15 хвилин.

7.

Якщо хочете побачити нічне місто, скористайтеся автобусної лінією Noctambus, яка охоплює майже весь Париж і околиці і працює з 1 ночі до 5:30 ранку.
{/LikeAndRead}