Як безслідно зникнути


Безслідне зникнення - незвичайний спосіб змінити своє життя. Наша особистість, то, хто ми такі і звідки, становить значну частину нашого існування. Приховавши або змінивши свою особистість, ви створите ілюзію того, що безслідно зникли - адже ніхто із знайомих людей не буде знати, де ви, і як вас знайти. Для досягнення успіху в цій справі вам знадобиться впевненість і ретельно продуманий план. Уникайте неоднозначних дій, які можуть привернути увагу правоохоронних органів або приватних детективів.

1.


Вирішіть, куди ви поїдете. Виберіть місце в межах своєї країни, але в іншій області або в іншому регіоні. З необхідністю проходження прикордонного контролю пов'язані додаткові ризики, так що перетинання державного кордону поки слід виключити зі списку можливостей.

2.


Обзаведіться двома комплектами фальшивих документів, що засвідчують особу. Кожен комплект повинен включати свідоцтво про народження, паспорт, діючий номер ІПН, трудову книжку - це необхідний мінімум. Залежно від того, куди і як ви плануєте виїхати, вам можуть знадобитися додаткові документи, що засвідчують особу. Всі фальшиві документи повинні бути виготовлені за новітніми технологіями і служити зразком якості, так що будьте готові викласти за них велику суму.

3.

Почніть скорочувати частоту контактів з усіма людьми з числа тих, з ким ви зазвичай підтримуєте зв'язок, і продовжуйте діяти в цьому напрямі до тих пір, поки вони не перестануть вам дзвонити зовсім. Це поетапний процес, і почати його потрібно, принаймні, за три місяці до запланованого від'їзду. Для початку залишайте без відповіді кожен другий дзвінок і пропускайте кожну другу зустріч. Скорочуйте свою присутність поступово, щоб у людей не виникало підозр.

4.

За три місяці до запланованого від'їзду заберіть з банку всі ліквідні фінансові вкладення. За кілька тижнів до від'їзду закрийте свої банківські рахунки.
{LikeAndRead}

5.

Розпродати все своє майно, за винятком машини, і зверніть вторговане у готівку. Залиште собі тільки найнеобхідніші речі. Те, що не вдалося продати, викинете. Все ваше рухоме майно, включаючи одяг на перший тиждень вашого нового життя, повинно вміститися в один-дві валізи.

6.

Звільніть з роботи, завчасно подавши заяву про відхід. Подбайте про розсудливою причини для звільнення, щоб не викликати підозр.

7.

Свою машину продайте самого себе (скористайтеся для цього фальшивими документами на ваше нове ім'я). У тому місті, куди ви вирішили виїхати, заведіть абонементний поштову скриньку на своє нове ім'я. Зареєструйте машину в ГИБДД і оформите на неї страховку.

8.

Спаліть всі документи на ваше справжнє ім'я. (Вогонь - найкращий союзник, коли треба позбавитися від чогось назавжди). Сідайте в машину і вирушайте в нове життя.{/LikeAndRead}