Як насолодитися подорожжю в Брюгге, Бельгія


Ви коли-небудь хотіли відвідати Брюгге в Бельгії або ви ніколи про це не думали? Я хочу поділитися з вами своїми враженнями від декількох подорожей в це місце, так що насолодитеся хоча б моєю поїздкою.

1.


Бельгія, Брюгге, - унікальне у багатьох відношеннях місце. Поїздка сюди стане незабутнім відпусткою. Дозвольте мені поділитися з вами деякими з яскравих моментів, щоб ви могли насолодитися цим місцем, а також дізнатися більше про Бельгії.

2.


Брюгге відомий з 1300-х років своїми діамантами. Деякі елегантні прикраси можна побачити і купити в цьому місті і сьогодні. Музей алмазів у Брюгге принадний як для звичайних відвідувачів, так і для покупців. Він був побудований у ХVI столітті, тому його архітектура так само є цікавим об'єктом уваги.

3.

У Брюгге, в декількох хвилинах ходьби від Музею Алмазов, є ринок, де можна що-небудь побачити і придбати на дозвіллі. Оскільки в Брюгге пройшли деякі корисні зміни транспортної системи, найбільш часто використовувані способи огляду визначних пам'яток - це ходьба, поїздки на поїзді, велосипеді, автобусі і кінських візках, які їздять з певними обмеженнями. Брати машину напрокат не надто рентабельно, на мій погляд. Одягніть зручний взуття та насолоджуйтеся видами, поки будете подорожувати по місцях призначення, за допомогою описаних вище рад.

4.

Вулиці, вимощені бруківкою, будуть радувати око і перенесуть вас на кілька століть тому. По дорозі можна покуштувати місцевих страв у кафе, вони надзвичайно красиві і виразно задовольнять ваш смак. Залиште місце для бельгійського шоколаду. Для мене це було кохання з першого укусу. Ніщо не замінить цей ніжний шоколад зі знаменитим смаком, яким я насолоджувався під час подорожі по Бельгії.
{LikeAndRead}

5.

Тури по річці, безліч церков, концерти, музеї та відвідування пивоварні можуть стати частиною вашої подорожі по Брюгге. Незважаючи на те, що Бельгія маленька країна, в ній є багато чого цікавого. Виберіть оригінальний готель, або інше цікаве архітектурне місце для проживання під час вашої відпустки. Ви, так само як і я, неодмінно захочете повернутися в Брюгге знову.{/LikeAndRead}