Як дозволити собі поїздку в Коста-Ріку


Теплі пляжі, красиві тропічні ліси, вулкани, дика природа - розслабитися або бути неймовірно активним, вам вибирати. Коста-Ріка є одним з найпопулярніших місць для відвідування в центральній Америці.

Відпочинок в Коста-Ріці просто райський. Вам потрібно лише трохи терпіння та бажання.

1.


Ігуана, частий гість в багатьох готелях. Вирішіть, куди саме в Коста-Ріці ви хочете поїхати. Можна дізнатися у друзів, які вже були там, які райони найбільш популярні, а яких слід уникати. Якщо ви хочете відвідати пляж, то деякі з них пропонують хороший серфінг, деякі - великих спаровуються черепах в центрі національного парку, в межах або поблизу курорту. Якщо хочете побачити вулкан, їдьте ближче до Ареналь або Монтевідео. Якщо вас цікавить тільки природа, то такі райони теж присутні.

2.


Мавпи в національному парку "Manual Antonio". Вирішіть, на скільки ви їдете. Дуже важливо, коли ви хочете поїхати. "Зелений сезон" в Коста-Ріці - це наша весна, що триває аж до кінця серпня. "Зелений" означає дуже дощовий. Але не дозвольте себе налякати цим. Дощ ніколи не тривати довго, а ціни в цей час набагато нижче. Ми їздили в червні і це було здорово!

3.

Авіакомпанії здійснюють польоти в Коста-Ріку постійно. Дізнайтеся докладніше умови всіх авіаліній в інтернеті. У будь-яких з них можуть бути необхідні вам рейси.

4.

Готель "El Parador". Знайдіть готель за коштами. Під час пошуку авіарейсів в інтернеті можна підшукати і відповідний готель. Заодно подивіться відгуки про цей готель в інтернеті. Ми також запитали друзів про місця, де вони зупинялися, і теж перевірили їх. У результаті ми зупинилися біля вулкана Ареналь в готелі "Magic Mountain" на дві ночі. Цей тризірковий готель, зовсім новий. Він гарний, чистий і розташований на тлі пейзажу з вулканом.

Потім ми на три ночі зупинилися в Мануель Антоніо, в готелі "El Parador". Цей готель дуже схожий на п'ятизірковий готель за цінами тризіркового і розташований над океаном. У ньому відчуваєш себе наче в старій Іспанії. Рай!
{LikeAndRead}

5.

Виберіть варіант транспортування. По-перше, поїздки по Коста-Ріці не для слабкодухих. Багато людей орендують автомобілі. Деякі мої друзі не вітають цей спосіб. Це дуже дешево коштує, але дороги підступні. Дороги проходять через маленькі містечка і вітряну гірську місцевість. Дороги можуть буквально вимиватися, і знаки практично відсутні. Ми найняли водія. Ми знайшли його через одного, який вже наймав його. Грошей витратите трохи більше, ніж просто за автомобіль, але результат того вартий.

6.

Харчування в Коста-Ріці коштує недорого. Готелі часто включають сніданки у вартість проживання, тому набагато простіше їсти в готелі, де їжа зазвичай досить смачна. Для жителів Коста-Ріки ціни досить високі, але за нашими мірками відпочинок там досить дешевий.

7.

Висячі мости в тропічних лісах Коста-Ріки. Візьміть невелику екскурсію по тропічному лісі, вулканам, і пляжам. Ми замовляли її, коли були вже в Коста-Ріці, а не заздалегідь. Так завжди дешевше. Ми встигли багато чого за 6 днів, ми навіть перетинали річку за допомогою канатної дороги. Коста-Ріка відома своїми канатними дорогами! Спробуйте все це і насолоджуйтеся поїздкою в рай, відомий як Коста-Ріка!{/LikeAndRead}