Як здійснити подорож до Камбоджі


Камбоджа, перлина південно-східній Азії, чекає вас.

Камбоджа подарує вам незабутні враження від відвідування скелястих узбереж, ресторанчиків-куренів в Сіануквіль і стародавніх руїн Ангкор-Ват.

Ви будете не в силах стримати сліз, коли побачите своїми очима місця, де знімали фільм «Поля смерті».

1.


Національний музей.

Почніть подорож з відвідування Національного Музею. Він являє собою забарвлене в червоний колір будівля з високими стелями і коридорами, в якому знаходяться скульптури змій (Нага), істот, що мешкають на небесах (Апсари) та інших божеств індуїзму. Музей - відмінний початок знайомства з Ангкор-Ват у провінції Сиемреап.

Вхід до музею: 3 $
Музей відкритий: з 8:00 до 17:00
Фото та відеозйомка дозволена за додаткову плату. Внутрішній двір можна фотографувати безкоштовно.

2.


Подарунок Наполеона.

Королівський палац і Срібна Пагода знаходяться серед величезних будов в серці Пномпень, столиці Камбоджі. Королівський палац складається з декількох приміщень: тронного залу і французької архітектури (подарунок Наполеона королю кхмерів).

Срібна Пагода включає в себе прикрашені дорогоцінними каменями храми Будди, стать яких покритий п'ятьма тисячами срібних мозаїк. Ходити по цій підлозі заборонено. Подивіться чудово відреставровані фрески за мотивами народного епосу кхмерів.

3.

Центральний ринок.

Побудований ринок в 30-х роках у стилі арт деко. Навіть за відсутності кондиціонерів, маленькі, але численні вікна рятують ситуацію, забезпечуючи хорошу вентиляцію. На ринку ви можете знайти величезну різноманітність товарів: дорогоцінні камені, годинники, чоловічий та жіночий одяг, продукти. Тут же знаходяться будівлі і намети з картинами, путівниками, горщиками, каструлями та іншої домашньої начинням.

Російський ринок в архітектурному плані не настільки цікавий, як центральний, але він привертає увагу величезною кількістю речей з шовку - вечірні сукні, халати і сумки.

4.

Туол Сленг. Музей геноциду.

Туол Сленг - незвичайний музей, тому що це колишня гімназія, яка перетворилася на в'язницю при режимі геноциду Пол Пота. У ті часи тисячі камбоджійців, фермери та інтелігенція були позбавлені волі.
Відвідати музей можна, внісши пожертвування у розмірі 2 $.

Кайдани, інструменти для тортур, рвана одяг, спалені ліжка, чорно-білі знімки чоловіків, жінок і дітей з побитими особами викликають глибоке почуття смутку і болю.
{LikeAndRead}

5.

Політ над королівським палацом.

Отже, подорож у Пномпень завершено, летимо в Сиемреап, щоб побачити всесвітньо відомий храмовий комплекс Ангкор-Ват.

Відвідайте Храм Байон і погляньте на таємничі особи на численних вежах храму. Прокиньтеся раніше, щоб зустріти світанок в одному з храмів і відчуєте солодкий аромат свободи і спокою.

Дозвольте мені процитувати Марка Дженкінса.

«Пригода - це дорога. Справжня пригода змушує вас побачити світ своїми очима. Світ такий, який він є, а не такий, яким ви його собі уявляєте. Ви будете змушені вести боротьбу безмежної доброти з бездонною жорстокістю людства. Можливо, ви зрозумієте, що ви самі виявляєте собою і те й інше. Це змінить вас. Відтепер ніщо і ніколи не буде чорно-білим ».{/LikeAndRead}