Як дізнатися більше про Греції


Подорож по Європі - прекрасна пригода. Досить корисно буде заздалегідь уточнити про найважливіші пам'ятки, щоб не пропустити історичні та найкрасивіші пам'ятники. Ось деякі поради, які допоможуть Вам познайомитися з Грецією до того, як Ви туди поїдете. Ви ніколи не забудете свою відпустку, я в цьому впевнений.

1.


Ваш лікуючий лікар проінформує Вас, як залишитися здоровим під час поїздки

Плануючи поїздку до Греції, відвідайте лікаря або лікувальний центр, щоб визначити, які щеплення Вам необхідно зробити, щоб не захворіти в Європі. Зробіть їх заздалегідь.

2.


Орендуйте машину в Афінах (Греція)

Орендуйте машину, коли Ви приїдете до Афін (Греція). Стійка в аеропорту полегшить процес оренди машини. Виберіть одну з компаній по оренді машин, на будь-якій доступній стійці. Запасіться картою тієї місцевості, куди Ви поїдете. Грецька мова дуже складний в навчанні, тому складання плану і знання головних дорожніх правил буде вельми корисно.

3.

Підберіть готель до початку поїздки.

Забронюйте готель до того, як поїздка почалася. Так як всі греки говорять в основному тільки по-грецьки, не зайвим буде подбати про готель до того, як Ви приїдете. Порівняйте ціни, так як вони варіюються від місця розташування. Заздалегідь визначте місця, які Ви хочете відвідати, щоб оселитися недалеко від них.

4.

Грецька їжа дорога.

Насолоджуйтесь вибором їжі в Греції. Їжа тут дорога, тому пообідати найкраще до 3 години дня, щоб заощадити гроші. Сідайте за столиком, який знаходиться на тротуарі, щоб поспішаючи насолоджуватися грецьким кави або десертом. На іноземних мовах тут говорять не дуже охоче, тому визначтеся, що Ви замовляєте, і вкажіть це в меню.
{LikeAndRead}

5.

Подивіться на Олімпійський стадіон в Афінах, навіть якщо Ви не відвідуєте жодне спортивний захід. Це чудове казкове будівлю. Вийдіть з машини і прогуляйтеся навколо, щоб оцінити цю споруду. Зайдіть всередину, якщо у Вас є час, так як це незабутні враження.

6.

Поїдьте на грецькі острови на яхті

Заплануйте поїздку на деякі з островів. Така поїздка повинна бути заброньована заздалегідь, тому заплануйте її в період відпустки, до того, як Ви приїдете, бо екскурсійні яхти набираються дуже швидко. Існує багато островів, якими приємно помилуватися з яхти укупі з розповіддю про ці острови. Іноді з Вами не буде гіда, який розповість Вам про визначні пам'ятки, тому путівник може бути не зайвим.

7.

Міст Ріо-Антіріо поруч з містом Патри

Поїдьте на міст Ріо-Антіріо поруч з містом Парти. Це найдовший канатний висячий міст в Європі і другий у світі. Сфотографуйте і зніміть на відео два береги, коли Ви будете перетинати міст з однієї частини країни в іншу.

8.

Пантеон в Афінах (Греція)

Заплануйте поїздку на таксі або на орендованій машині в Акрополь, щоб прогулятися і помилуватися видами Пантеону в Афінах. Насолоджуйтеся покровом оливкових дерев та іншими прекрасними рослинами, які відокремлюють дорогу від пагорба. Якщо Ви домовитеся про таксу за поїздку заздалегідь, не платите до тих пір, поки поїздка не завершиться. Не залишайте в машині своїх речей, так як назад Вас може вести інший водій.

9.

Складіть список пам'яток, які Ви хочете подивитися

Складіть список всього, що Ви хочете побачити в Греції, тому що інформації занадто багато, щоб її всю висвітлити в цій статті. Музеї та піші прогулянки цікаві дітям будь-якого віку. Не забудьте запитати всіх, хто збирається з вами до Греції, що б вони хотіли побачити в Греції.{/LikeAndRead}