Як дізнатися про Пуерто-Ріко


У Пуерто-Ріко так багато можливостей отримати задоволення, що я б радив Вам постаратися затриматися на цьому острові як можна довше. Пуерто-Ріко є ідеальним місцем для поїздки туди разом з дітьми. Так що дозвольте мені розповісти Вам, що потрібно знати, перш ніж вирушати в подорож.

1.


Вивчіть всі наявні можливості, як можна дістатися до Пуерто-Ріко. У порт Пуерто-Ріко часто заходять круїзні лайнери - це ж справжній тропічний рай, так що бажаючих відвідати острів достатньо. До острова можна долетіти на чартерному рейсі. Всі основні рейси обслуговуються аеропортом Сан-Хуан, який має розвинену мережу наземного транспорту. Приватні човни можуть пришвартуватися в доках, розташованих уздовж місцевої гавані, так що Пуерто-Ріко - це відмінне місце для сімейного морського відпочинку.

2.


Давайте розглянемо, де можна влаштуватися в Пуерто-Ріко. До послуг відпочиваючих велика пропозиція квартир, готелів і будинків у пляжу. Ще сидячи у себе вдома в затишному комп'ютерному кріслі, Ви можете заздалегідь підібрати собі житло.

3.

Пуерто-Ріко є, що запропонувати любителям прогулянок.

Якщо Ви любите прогулянки на свіжому повітрі, переконайтеся, що Ви взяли з собою все необхідне для них. Гірська місцевість на півночі і півдні від Сан-Хуана сподобається і дорослим, і дітям. Цілий рік на острові комфортна температура, що дозволяє влаштовувати пікніки в будь-який час. Буйна рослинність і прекрасні ландшафти дають всі карти в руки любителями фотографії. Якщо Ви належите до їх числа, не забудьте взяти з собою камеру. Знімки дозволять зберегти пам'ять про це дивовижне місце на все життя.

4.

Якщо Вас вабить море, до Ваших послуг прокат човнів.

Для незабутнього морського круїзу Ви можете орендувати шхуну з екіпажем і кухарем або без них. Незаймані навколишні води є чудовим місцем для підводного плавання і дадуть можливість повною мірою насолодитися видом морського життя тропіків. Для Вашої дитини це буде незабутня пригода.
{LikeAndRead}

5.

Обов'язково відвідайте фабрику мармуру і багато інших цікавих будівлі, які зазвичай пропонуються туристам. Пуерто-Ріко - відмінне місце для покупок. При бажанні можна з цікавістю провести час, граючи в гольф або займаючись спортом. Люди в Пуерто-Ріко доброзичливі, і переважно вільно говорять англійською мовою, що дуже зручно для туристів.

6.

Ви не пошкодуєте, якщо зробите тригодинну екскурсію з Сан-Хуана в Лас-Мареас. Ви не тільки побачите безліч цікавих місць, а й отримаєте можливість насолодитися теплим морським бризом і м'яким піском пляжів Лас-Мареаса.{/LikeAndRead}