Поради по подорожі до Ірландії


Якщо ваші туристичні плани завели вас на Зелений Острів - Ірландію, наша стаття допоможе вам вибрати кращий спосіб пересування по цій фантастичній країні.

1.


В Ірландії існує прекрасна система автомобільних доріг.
Спочатку оренда машини в Ірландії може здатися лякаючою перспективою. Лівосторонній рух може здаватися незвичним, але при належній увазі і концентрації на дорозі ви з цим справитеся. Зате, взявши напрокат автомобіль, ви зможете по-справжньому насолодитися чарівними краєвидами природи. На деяких машинах попадається ручна коробка передач, так що будьте готові згадати старі навички. Крім того, рівень швидкостей може трохи відрізнятися від звичного. Хороша новина в тому, що знаки обмеження швидкості вказані в кілометрах, а дорожня інформація - у картинках, так що немає необхідності шукати тлумачення в словнику. Основне населення говорить по-англійськи, але з сильним акцентом, так що не завжди можна вловити зміст сказаного. Купуйте хорошу, докладну карту доріг, щоб не заблукати.

2.


В Ірландії є прекрасна можливість подорожей на велосипеді.

Подумайте над орендою велосипедів - в Ірландії для цього багато можливостей. Якщо ви любите фізичні вправи, свіже повітря і у вас мало багажу - велосипед - це відмінний спосіб познайомитися з незвіданими куточками Смарагдового Острова.

Переконайтеся, що у вас з собою буде вода і що-небудь перекусити, так як кафе і закусочні розташовуються, в основному, поблизу жвавих доріг.

3.

Кемпінг в Ірландії економить гроші.

Якщо ви не хочете бути прив'язаними до певних точок маршруту, можна орендувати автобус-кемпінг, в якому можна як подорожувати, так і ночувати, де вам захочеться. Такий вид відпочинку краще забронювати заздалегідь, за допомогою інтернету. Швидкість пересування на такому автомобілі невелика, враховуючи горбисту місцевість, тому ваша подорож буде неспішним. Однак, ви не будете прив'язані до готелів і ресторанам, а також можете заощадити пристойну суму на їжі і нічлігу.

4.

Будьте обережні на дорозі.

В Ірландії великий і дрібний худобу вільно бродить по окрузі і може навіть виходити на дорогу, тому будьте гранично уважні - не важливо, який вид транспорту ви обрали.
{LikeAndRead}

5.

Залізниця - романтично і практично.

Ірландська залізниця - комфортний спосіб подорожі. Квитки можна замовити по інтернету заздалегідь, або купити по прильоту в касах аеропорту. Вдалого подорожі!{/LikeAndRead}