Що потрібно знати про найкрасивішому замку на світі Нойшванштайн


Щоб побачити рукотворне диво - замок Нойшванштайн, вам доведеться відправитися в саме серце Європи, Баварію, Німеччина. Це зачаровує, чарівне місце, тому якщо у вас немає можливості здійснити подорож туди - подивіться документальні фільми про цей чудовий замку.

1.


Дізнатися, як і коли був побудований замок.

Нойшванштайн був побудований за наказом Людвіга II Баварського як королівська резиденція. Будівництво почалося в 1869 і тривало 17 років, і було не закінчена. Коли Людвіг помер в 1886, тільки 14 кімнат замку були повністю готові. Тільки спальня короля зажадала 10 років роботи. Зал Пєвцов, центральне приміщення всього замку, був спроектований як сцена для кращого друга короля, композитора Ріхарда Вагнера. Деякі дослідники вважають, що весь замок є екстравагантною храмом шанування таланту Вагнера.

2.


Чому замок вважається найкрасивішим.

Нойшванштайн вважається найпопулярнішим туристичним місцем Німеччини. Щороку його відвідує понад 1,3 мільйона людей. Він розташовується в Альпах, неподалік містечка Фусс, і гори, темні ялини самі по собі створюють урочистий неповторний вигляд місцевості. Відвідування замку буде неповним, якщо ви не прогуляєтесь Маріенбрук (Мосту Марії), з якого відкривається дивовижна панорама на замок і околиці. Нойшванштайн служив прообразом замку Сплячої Красуні в Паризькому Діснейленді.

3.

Своїми очима.

Замок розташовується недалеко від містечка Фусс і села Нойшванштайн, сюди можна приїхати на поїзді, автобусі або орендувати машину. Ви можете придбати квитки на 35-хвилинну екскурсію по замку, яка може проходити трьома способами: 30 хвилин пішої прогулянки в гору, на кінному екіпажі або автобусі.
Відвідування замку коштує 9 євро на людину, причому видом замку зовні або з Мосту Марії ви можете милуватися скільки завгодно безкоштовно. У замку заборонено фотографувати, за порушення правил накладається суворий штраф.

4.

Існує багато прекрасно знятих фільмів про Нойшванштайн, завдяки яким ви можете побачити очима кінооператора таємні закутки і прекрасні парадні зали, дізнатися більше про історію цього замку і легендах, пов'язаних з ним, не виходячи з дому.{/LikeAndRead}