Як врятуватися в снігову бурю

Як би винахідливий ні людина, природа показує, хто сильніше і в будь-який момент може застати зненацька. Наслідки ураганів і повеней руйнівні, а при сніжної бурі до того ж ще й нульова видимість. Завжди майте в салоні автомобіля рятувальний набір та дотримуйтеся таких порад.

1.

Якщо вам необхідно виїхати в сніжну бурю, обов'язково візьміть з собою теплу ковдру.

Як зібрати рюкзак

Збираєтеся подорожувати з рюкзаком на плечах? Тоді вам не завадять кілька слушних порад про те, як правильно його зібрати.

1.

Пам'ятайте, що в самий низ слід покласти ті речі, які скоро не знадобляться. Таким чином, вам не доведеться переривати весь вміст, якщо речі першої необхідності будуть лежати зверху.

Як зібратися і подорожувати без нічого, уникаючи зайвих авіазборів

Майже всі люди обожнюють подорожувати, однак дуже мало хто з нас вміють грамотно упаковувати речі. Після того, як я постійно брав з собою зайве, я поклявся змінити ситуацію. Після того, як всі найбільші авіакомпанії почали брати плату за провезення багажу понад норми - це остаточно переконало мене брати з собою тільки необхідне.

Як зібратися в подорож у Токіо

Стиль Токіо - це шик, сучасність і еклектизм. Ви будете виглядати дуже модно у ваших улюблених джинсах, проте діловий костюм повинен бути класично консервативний.

1.

Якщо ви їсте по роботі, слід упакувати діловий костюм. Жінкам рекомендуються спідниця до колін, блузка з високим коміром, панчохи і туфлі човником.

Як зібратися для подорожі в Нью-Йорк

Місто, яке ніколи не спить, рідко буває непривабливим. Столиця американської моди, він виглядає чудово круглий рік, незважаючи на жорсткі погодні умови.

1.

Перевірте, яка буде погода під час вашої подорожі. Нью-Йоркські зими досить холодні, в лютому можливі хуртовини. Літо нестерпно жарке і вологе, в результаті чого ви готові на другий душ вже до обіду.