Як адаптуватися до зміни часових поясів

Нарешті переліт завершений. Подолавши тисячі кілометрів, ви на місці, оглядаєте визначні пам'ятки, робите фотознімки. Але вас постійно супроводжує безсоння, стомлення, втрата апетиту, а часом раптове відчуття голоду. Це джетлаг. Так званий синдром зміни часових поясів.

1.

Під час польоту і по прибуттю на місце, пийте більше води.

Як боротися з піратами

Традиційно, коли ми чуємо щось про піратів, в уяві виникають образи Веселого Роджера, Чорної Бороди або зовсім свіжі спогади про бравого негідник капітана Джека Горобця з «Піратів Карибського моря».

Але ось це слово, якому, здавалося, уготовано місце на звалищі історії, знову з'явилося на слуху разом з нападами на комерційні кораблі і навіть більш нахабним захопленням пари британських яхт під час проходу через Індійський океан.

Як вибрати потрібний готель

Під час подорожі, куди б то не було, більшості з нас, звичайно ж, потрібен готель. Не всі вважають настільки важливим вибрати відповідний готель заздалегідь. Але це важливо хоча б тому, що не всі готелі являють собою місця, де було б здорово зупинитися. Люди вибирають ті готелі, які вони можуть собі дозволити, але, в будь-якому випадку, це має бути пристойне місце.

Як вивчити іноземну мову

Ці кілька порад допоможуть вам почати вивчення іноземної мови.

1.

Перше, що потрібно зробити, - відправитися в найближчий магазин і знайти хороший диск або касету з записом голосу носія мови, який ви збираєтеся вивчати. Також купіть книгу, до якої додається касета і словник.

2. Почніть з прослуховування касети протягом декількох годин, поки ви як слід не відчуєте правильну вимову.

Як вивчити іспанську мову

Знання іспанської мови стає все більш і більш затребуваним. Крім того, знання іспанської робить вас більш конкурентоспроможними працівником, збільшує ваші шанси при пошуку роботи і додає впевненості за кордоном. Ось кілька підказок, які допоможуть вам у вивченні іспанської.

1.

Щоб швидко і легко вивчити іспанську, почніть з вивчення навколишнього вас середовища.