Як вбити час в аеропорті

Буває, що час очікування літака затягується, і годинник здаються нескінченно довгими і нудними. Чому б не провести цей час з користю для себе?

1.

Скористайтеся фітнес-можливостями, наданими аеропортом. На сьогоднішній день багато з них обладнані спортивними та тренажерними залами.

2. Якщо такі відсутні, дістаньте з багажу тренувальні туфлі або кросівки і бадьоро походіть по території.

Як вибрати гарне місце в літаку

Куди ви сядете в літаку, якщо під час польоту вас нудить? Якщо у вас рейс з пересадкою? Якщо ви подорожуєте з дітьми? Попросіть агента авіаліній зарезервувати відповідні для вас місця.

1.

Попросіть для вас місця або за розділяє перегородкою, або біля запасного виходу літака, якщо вам потрібно більше простору для ніг перед сидінням.

Як вижити в авіакатастрофі

Ви потрапили в авіакатастрофу. Що б Ви зробили, щоб залишатися в безпеці? Подорожі по повітрю вважаються найбезпечнішим способом дістатися з пункту А в пункт Б. Статистика постійно підтверджує цю заяву. Але кожен рік нещасні випадки дійсно відбуваються і існує ряд речей, які Ви можете зробити, щоб вижити.

Як допомогти дитині подолати страх літати на літаках

Багато дітей бояться літати на літаках. У цьому немає нічого ганебного, але, тим не менш, це може стати серйозною проблемою під час вашої відпустки, адже найчастіше найзручніше подорожувати саме на літаку.

1.

Перш за все, зрозумійте, що страх вашої дитини цілком обгрунтований. Після подій 11 вересня боязнь перельотів знайома всім.

Як зробити так, щоб вас не заколисували на борту літака

Ви боїтеся літати літаком, знаючи, що знову доведеться використовувати паперовий пакет для страждаючих повітряної хворобою? Вас нудить навіть при найменшій турбулентності? Не хвилюйтеся і не скасовуйте політ, тому що виконуючи наступні приписи, ви полегшите політ і зменшіть подібні неприємності.