Як відчувати себе впевнено в напруженій ситуації


Є люди, які в будь-якій ситуації почувають себе спокійно і впевнено. Просто непохитне спокій, будь це розмова з незнайомцем або майбутнє лікування кореневого каналу зуба. Є кілька секретів, як зробити вигляд, що ви готові навіть до відвідування дантиста.

1.


Дбайте про себе. Приділіть вранці 10 хвилин на те, щоб оцінити свій зовнішній вигляд. Візьміть за правило піклуватися про свою зовнішність - вискубати брови, нанести легкий макіяж, почистити нігті. Це важливо, тому що протягом дня ви не будете переживати, чи все у вас в порядку.

2.


Якщо вас щось турбує, варто усамітнитися і перевірити, чи все в порядку. Наприклад, якщо вам здалося, що у вас на колготках з'явилася дірка, а навколо вас перебувають люди, непомітно ускользніте в туалетну кімнату і перевірте. Якщо ваші побоювання підтвердилися, знайдіть тимчасове рішення, поки у вас не з'явиться можливість все виправити.

3.

У ситуації, до якої залучено інші люди, наприклад, конкуренція в чому-небудь, необхідно оцінити, у кого є перевага. Якщо інші рівні вам за рівнем і вони кожен сам по собі, то вам пощастило. Якщо ж хтось явно більш досвідчений, неважливо про якій області життєдіяльності йдеться, то перевага буде у нього.

4.

Завжди, завжди, ЗАВЖДИ пам'ятайте про те, що всі проблеми мають кінець. Зверніть увагу на те, що ви робите прямо зараз - наприклад, читаєте цю статтю. А потім уявіть, що ви будете робити ПІСЛЯ того, як стресова ситуація закінчиться.
{LikeAndRead}

5.

Зрозумійте, що ваше життя не закінчується з появою проблеми. Дивіться далі в майбутнє, коли закінчиться нудне нараду на роботі чи іспити в кінці семестру. Це додасть змив руху вперед. Тим не менш, не відстороняйтеся настільки, щоб втратити контроль над подіями в даний момент.
{/LikeAndRead}