Як відчувати впевненість


Уявіть собі, що ви відчуваєте впевненість за будь-яких ситуаціях. Наскільки б ваша життя змінилося? Були б ви більш успішною людиною? Гарні новини: впевненість в собі можна розвинути, і чим більше ви тренуєтеся, тим більш впевненим у собі ви стаєте! Скористайтеся наступними підказками, щоб виробити впевненість у собі і змінити своє життя на краще.

1.


Левова частка впевненості в собі йде від віри у власні сили. Вірте, що ви не просто так тут знаходитеся. Ваша цінність як людської істоти не залежить від того, хто ви, де живете і чим заробляєте на життя. Коли ви усвідомлюєте це, ви відчуєте більшу впевненість в собі незалежно від обставин, що не важливо, втратите ви роботу або будинок.

2.


Складіть список своїх хороших якостей. Не забудьте про такі аспекти, як гарне почуття гумору, вміння вирішувати проблеми і навички спілкування з людьми. Тримайте цей список при собі і заглядайте в нього, коли здається, що всі проти вас, і ви втрачаєте впевненість.

3.

Слухайте свій внутрішній голос. Багато хто з нас кожен день займаються самознищенням і критикою самих себе, навіть не замислюючись про це. Як тільки ви зловите себе на думці про власної нікчемності, замініть негативну оцінку на позитивну. Вистачить карати себе. Замість того, наприклад, щоб говорити: «У мене погана пам'ять і я все забуду», скажіть собі «Я розумний і у мене вийде все запам'ятати».

4.

Проявляйте турботу про самого себе. Не забувайте про свій фізичний і душевний благополуччі. Тільки ви знаєте, що вам потрібно, тому приділяйте час тому, що підтримує ваш життєвий тонус. Дружите з позитивно налаштованими людьми, пам'ятайте, що оптимізм - заразливий, допомагайте і підбадьорюйте інших, тоді ваша впевненість зміцніє. Уникайте спілкуватися з буркотун і вічно невдоволеними людьми.
{LikeAndRead}

5.

Діліться вашим почуттям впевненості з іншими. Частіше посміхайтеся, поважайте потреби оточуючих і давайте зрозуміти, що вам потрібно від них. Пропонуйте допомогу і підтримку у відповідь. Ви будете відчувати впевненість за будь-яких обставин, і ваше життя буде настільки щасливою, наскільки ви самі цього захочете.{/LikeAndRead}