У чому успіх мільярдерів


Удача не обійде вас стороною, якщо ви будете слідувати життєвої філософії успішних людей. Всіх мільярдерів об'єднують три речі. Перша - всі вони дуже розумні люди, друга - у них завжди є мета, третя - вони використовують будь-яку можливість, щоб її досягти.

Читайте. Більшість багатих людей або самі пишуть книги, або дають можливість іншим писати про їхній успіх. У цих джерелах можна знайти чимало цікавої інформації про їхні досягнення. Візьміть за правило виписувати з кожної такої книги по три кращих, на вашу думку, ради від сильних світу цього.

Вчіться. Гарненько вивчіть сферу діяльності, в якій збираєтеся працювати. А ще непогано б завести знайомства з людьми, які вже досягли в ній певних висот. Спробуйте одержати від них кілька цінних порад.

Виберіть свій шлях. Коли всі вивчено і всі поради отримані - виберіть найкращий і дотримуйтесь його. Наслідуйте успішним людям, і удача не змусить себе чекати. Але це зовсім не означає, що вона прийде вже на наступний день. Всі мільярдери, перш ніж стати такими, дуже багато працювали на початку своєї кар'єри.
{/LikeAndRead}