Як взаємодіяти з поганим начальником


У житті більшості людей бувають моменти, коли їм доводиться мати справу з поганим начальником. Такі начальники найчастіше є справжнісінькими маніпуляторами і тиранами, тому часом здається, що вони існують для того, щоб зробити життя підлеглих нещасною. Така реакція зустрічається у працівників, які не мають великого досвіду взаємодії зі своїми босами, і з часом пройде, коли у них з'явиться досвід міжособистісних відносин. У цій статті ви познайомитеся з кількома секретами та порадами щодо означеної проблеми. Перш за все, пам'ятайте, що терпіння, стриманість і сила волі будуть для вас самими вірними супутниками.

1.


Для початку потрібно поговорити зі своїм босом. Сядьте і попросіть у нього підтримку, постарайтеся пояснити йому, що така вам просто необхідна для того, щоб максимально поліпшити якість вашої роботи ... Але насамперед, пам'ятайте про те, що вам потрібно зібратися з думками, щоб ясно викладати думки і бути ввічливими. Не говоріть з ним у гніві. Подумайте і виберіть оптимальний варіант вашої мови, м'яко натякніть йому, що обрана ним модель поведінки заважає роботі, допоможіть йому зосередитися на ваших пропозиціях для поліпшення роботи. Попросіть роботу в тій області, де ви можете проявити себе фахівцем.

2.


Мабуть, найскладнішим кроком може здатися запитати свого керівника, як і чим ви можете йому допомогти на роботі, що ви можете зробити, щоб підтримати його у досягненні цілей компанії. Цілком імовірно, що є труднощі, над якими ви можете працювати разом. Безсумнівно, коли у вас закріпилося переконання, що ваш начальник - «монстр», переконати себе піти на такий крок - не дуже просте рішення, але воно того варто.

3.

Якщо у вас є наставник, поділіться з ним своєю проблемою. Попросіть у нього ради, може вийти так, що він, ймовірно, краще за вас знає про характер і звички вашого начальника і дасть вам поради про те, як впоратися з ними краще.

4.

Якщо жоден з методів, описаних вище, не допомагає, тоді вам варто піти до директора або власнику компанії, або ж у службу кадрів і трудових відносин, які в порядку реагування на ваш візит, будуть змушені прийти до вашого безпосереднього начальника з перевіркою, тому будьте до цього готові. Ви також повинні бути готові до відплати з його боку. Переконайся, що всі ваші документи в порядку, і що ви можете це з легкістю продемонструвати. Пам'ятайте, що вони будуть говорити з вашим начальником, щоб вивчити його точку зору на ситуацію, що відбувається і його думка про вас як про працівника. Він з легкістю може назвати вас, приміром, некомпетентним співробітником, постійно спізнюються з виконанням проектів.
{LikeAndRead}

5.

Якщо ви вирішили, що не можете вплинути на ситуацію або не в змозі її змінити, то подумайте про переведення в інший відділ компанії або починайте шукати нову роботу за її межами. Іноді наявність іншої роботи за «плечима» дає більше мужності для того, щоб сказати те, що повинно бути сказано. Після розмови з вашим безпосереднім начальником ви можете піти і спокійно приступити до виконання обов'язків на новій роботі. Перед початком розмови переконайтеся, що ви будете дотримуватися фактів, що мають документальне підтвердження.
{/LikeAndRead}