Як вибрати велосипед для подорожей


Подорож на велосипеді має безліч переваг, наприклад, це досить дешево, корисно для здоров'я і безпечно для навколишнього середовища. Вибір велосипеда - чи не найголовніший пункт при підготовці до подорожі. Дотримуйтесь даних порад, і ви завжди будете готові відправитися в подорож в будь-який день, в будь-яку погоду.

1.


Вибирайте велосипед з легкої, але міцної рамою: алюмінієвої або з рифленої сталі. Рами дорогих гоночних велосипедів виготовлені з легких сплавів, але погано переносять тряску на вибоїнах і не можуть бути легко відремонтовані або замінені у разі пошкодження.

2.


Визначтеся, який велосипед вам потрібний: дорожній, само собою, але варто задуматися і про комфорт, або, може, купити хардтейл (велосипед з жорсткою задньою підвіскою)? Двухподвесние велосипеди не настільки необхідні, якщо ви не збираєтеся їздити по сільських або гірських дорогах, до того ж вони досить важкі, так що крутити педалі буде складніше.

3.

Переконайтеся, що до велосипеда можна буде в разі потреби поставити крила - найпотрібніший аксесуар для комфортної їзди в будь-який час року. Більшість рам мають змішані кріплення для крил, тому більшість наборів велосипедних крил продаються з перехідниками.

4.

Переконайтеся, що передня і задня вилки мають достатню висоту, щоб можна було встановити крила. Хороші велосипеди дозволяють встановлювати різні типи шин: гладкі - для хороших погодних умов або з широким ободом для осені та зими, коли зчеплення з дорогою особливо необхідно, оскільки на дорозі багато всякого сміття, і дорога стає слизькою.
{LikeAndRead}

5.

Подивіться, чи можна використовувати вибрані вами фари на цьому велосипеді. Зверніть увагу, чи є у велосипеда кріплення для фляги - акумулятори деяких типів фар розміщуються на цьому кріпленні.{/LikeAndRead}