Як виглядати молодше на роботі після п'ятдесяти - поради для чоловіків


Ви старше свого начальника? Більш молоді співробітники витісняють вас на узбіччя? Чоловіків у вашому віці починають звільняти з роботи, а вам ще потрібно заробити собі на пенсію? Тоді ця стаття для вас!

1.


Зробіть собі модну зачіску. Навіть якщо ви не крутий хлопець зі спортзалу, ніщо не заважає вам підстригтися під машинку. Багато ходять так, до того ж така стрижка робить людину молодше. Є думка, що довге волосся вже не користуються популярністю. Подумайте самі: коротке волосся або голена голова виглядають набагато краще, ніж кілька довгих пасом, зачесаного наверх, щоб прикрити лисину. Сходіть в перукарню в п'ятницю і за вихідні ви встигнете звикнути зі своїм новим образом. Смілива стрижка переконає всіх без винятку, що ви не боїтеся змін і ставитеся до них спокійно, а це вельми цінна якість для сучасної людини.

2.


Не бійтеся брати на себе додаткові обов'язки на роботі. Виникла необхідність переставити офісні меблі? Хтось повинен організувати корпоративне свято? Швидше за все, добровольці знайдуться серед співробітників молодші. Якщо ви не завалені роботою настільки, що не ризикнете братися за щось ще, додаткові обов'язки допоможуть вам здаватися молодше. Крім того, ви заведете знайомство з енергійними, ініціативними людьми, які з цікавістю дивляться навколо себе і, можливо, звернуть увагу і на вас.

3.

Посміхайтеся на роботі. Не потрібно нерозумно розтягувати рот до вух, нехай невимушена легка посмішка частіше з'являється у вас на обличчі. Сусіди по кімнаті будуть сприймати вас як надійного і чуйного колегу. Ви будете здаватися більш відкритим для спілкування, товариші по службі зможуть краще дізнатися вас і будуть цінувати ваші найкращі якості незалежно від вашого віку.

4.

Носіть прикраси, користуєтеся одеколоном або лосьйоном після гоління? Що це може означати? Ви бажаєте привертати увагу жінок або любите виставляти напоказ брязкальця. Якщо річ не є сімейною реліквією, не пов'язана з вашими релігійними переконаннями і не використовується в медичних цілях, то краще не носити її на роботі. Якщо вам важко від неї відмовитися, можете носити її будинку. Якщо ви дійсно полюєте за жіночими серцями, то описані способи не обов'язково вам допоможуть.
{/LikeAndRead}