Як відстояти свою думку


Ви втомилися від того, що люди приймають вас, як дане? Ви боїтеся, що, якщо ви відмовите їм, вони образяться на вас? Ви постійно вагаєтесь, вам не вистачає впевненості? У такому випадку, ці поради допоможуть вам стати твердіше. Коли ви навчитеся висловлювати те, що у вас на душі, ви станете набагато щасливішими.

1.


Коли вам потрібно сказати кому-небудь «ні», пам'ятайте: ви людина. Подумайте про це. Хіба ви можете завжди робити все? Хіба ви можете завжди погоджуватися і відповідати «так»? Якщо ви продовжуєте говорити «так», тому що боїтеся, що людина не захоче з вами розмовляти, ви надаєте самому собі погану послугу. Вам потрібно, перш за все, бути чесним із самим собою. Ви дійсно хочете сказати «так»? Якщо ви говорите це зі страху, це нещиро. Більшість людей, які завжди чують від якоїсь людини «так», часто і не очікують почути «ні». Коли вони раптом чують «ні», це валить їх у шок. Але скільки разів ці самі люди говорили «ні» вам? Подумайте про це. Ваша поведінка вигідно їм, але не вам? Це нечесно. Наступного разу, коли ви захочете сказати «ні», просто так і зробіть, і не домовляйтеся. Люди будуть поважати вас за це, а також це додасть вам упевненості в собі.

2.


Якщо ви знаєте, що хтось несправедливий по відношенню до вас, то вам доводиться багато чого тримати в собі. Вам слід тактовно і дипломатично взяти ситуацію під контроль. Тримати образу в собі шкідливо для здоров'я. Випустіть її назовні, висловіть свої думки вголос. Можливо, у вас вийде знайти рішення, що підходить для всіх, хто залучений в ситуацію.

3.

Іноді ви відчуваєте, що ви щось заслужили, наприклад, підвищення, або того, щоб ваш друг допоміг вам з переїздом, або, можливо, вам потрібно позичити трохи грошей. Якщо у вас все чогось іноді просять, і ви можете чогось попросити для себе. Це працює в обидві сторони. Будьте впевнені в собі і в тому, що у вас є право попросити про допомогу. Крім цього, це перевірка для дружби. Якщо ваш друг весь час говорить вам «ні», може, прийшов час переглянути ваші відносини.

4.

Якщо ви відчуваєте, що вас намагаються придушити або яким-небудь чином образити, висловіть це. Не треба мовчати просто з бажання проявити ввічливість. Чесно опишіть свої почуття. Не кричіть, будьте сильні та тактовні. Люди зрозуміють вас, повірте мені.
{LikeAndRead}

5.

Пам'ятайте, що ви не можете змінити людей, але ви можете змінити свою реакцію.

6.

Не дозволяйте будь-кому присвоювати собі заслуги. Це часто відбувається на роботі. Люди намагаються виділитися, тому часто привласнюють чужі заслуги.
{/LikeAndRead}