Як бути журналістом

Я сам журналіст, який працює в газеті, так що я знаю, як важко буває потрапити в цю сферу і як важко зробити кар'єру в цій області. Як можна набратися досвіду, якщо ніхто не дає вам шансу? Читайте мої поради, я розповім вам про деякі секрети, які я дізнався, і запропоную вам деякі ідеї, які допоможуть вам стати подає надії журналістом і прокласти собі дорогу в цей бізнес.

Як бути ковбоєм

Ковбої - це не збройні негідники, які приносять неприємності. Справжні ковбої живуть і зараз, вони працюють на справжніх ранчо і фермах! Прочитавши цю статтю, ви наберетеся достатньо відомостей, щоб осідлати коня і поскакати на захід!
Але пам'ятайте, що не можна стати ковбоєм офіційно. Я виробив ці кроки для тих, хто не знає, з чого почати.

Як вести авторську колонку

Авторська колонка - хороший спосіб пробитися в місцеву газету або інше друковане видання. Авторська колонка - це виклад новин, але подаються вони з більш індивідуалізованої точки зору. Можливо, ваша газета дуже зацікавиться вашими думками або оглядами, що відносяться до місцевих подіям, історіям, новинам, зустрічам, спортивних подій і т.д.

Як вести протокол

Правильне ведення протоколу - чи не найважливіше в бізнесі. Якщо точно й акуратно не фіксувати всі ідеї та рішення, що виникли на засіданні, результати зустрічі можуть бути безповоротно втрачені.

1.

Уточніть, що ваш бос розуміє під веденням протоколу засідання: чи потрібно записувати все, що говориться, дослівно або достатньо просто накидати головні думки?

Як визначити процентну помилку

Процентна помилка - це спосіб показати різницю між передвіщеним або початковим значенням і фактичним або другим значенням. Вона особливо корисна при порівнянні зміни двох різних величин, початкове значення яких не можна порівняти. Для обчислення процентної помилки необхідно мати базові знання про відсотки і знання арифметики.