Як бути журналістом


Я сам журналіст, який працює в газеті, так що я знаю, як важко буває потрапити в цю сферу і як важко зробити кар'єру в цій області. Як можна набратися досвіду, якщо ніхто не дає вам шансу? Читайте мої поради, я розповім вам про деякі секрети, які я дізнався, і запропоную вам деякі ідеї, які допоможуть вам стати подає надії журналістом і прокласти собі дорогу в цей бізнес.

1.


Будьте готові до того, що доведеться розсилати багато резюме і супровідних листів, проходити безліч співбесід. Ніщо не дається легко, особливо в цій професії. Вам потрібно буде докладати до резюме зразки статей, які ви писали у вузі. Будьте готові до того, що вам доведеться почати свою кар'єру з незначною посади в місцевій або щотижневій газеті.

2.


Будьте відкриті різним можливостям, коли йдете на співбесіду, навіть, якщо ви не збираєтеся працювати в місці, куди прямуєте. Вам доведеться почати з самих низів, і навіть якщо конкретна посада не має нічого спільного з роботою вашої мрії, ви зможете вирости на ній як професіонал, поступово переходячи до більш значних досягнень. Коли ви відправляєтеся на співбесіду, вам також варто бути готовим до того, що ви зустрінетеся з редактором і вам потрібно буде виконати невелике письмове завдання прямо на місці.

3.

Починати кар'єру журналіста - справа нервове. Залежно від того, де ви почнете працювати, вам, можливо, доведеться відвідувати зустрічі в цій місцевості, в селах, невеликих і великих містах, а також районні відділи народної освіти і навіть засідання законодавчої влади. Будьте готові виконувати нікому не цікаві завдання, тому що ви ще тільки починаєте свою кар'єру.

4.

Якщо ви не знайомі з місцевістю, краще приїжджати на зустрічі і інтерв'ю заздалегідь. Важливо виробляти на політиків, представників місцевої влади та всіх інших людей сприятливе враження. Якщо ви справите гарне враження, це зміцнить ваші стосунки з цими людьми, і ви зможете підтримувати з ними зв'язок.
{LikeAndRead}

5.

Розважайтеся. Пам'ятайте: ви займаєтеся журналістикою не через гроші, слави або кар'єри. Ви робите свою справу, тому що ви любите писати і хочете тримати в курсі, що відбувається суспільство. Я люблю те, що я роблю і не проміняв би це ні на яке інше заняття у світі. Однак, я все ще продовжую пробиватися в великі видання, а це останнім часом стало важче, оскільки видавничий бізнес зараз вже не так масштабніший. Наполегливість, відданість справі і терпіння, - ось ваші основні помічники.
{/LikeAndRead}