Як бути ковбоєм


Ковбої - це не збройні негідники, які приносять неприємності. Справжні ковбої живуть і зараз, вони працюють на справжніх ранчо і фермах! Прочитавши цю статтю, ви наберетеся достатньо відомостей, щоб осідлати коня і поскакати на захід!
Але пам'ятайте, що не можна стати ковбоєм офіційно. Я виробив ці кроки для тих, хто не знає, з чого почати.

І ще: не забувайте ось що. Ідея залишити все позаду і пасти стада здається романтичною. Але, можливо, вам буде потрібно займатися цією справою багато років, перш, ніж ви станете справжнім ковбоєм, і, коли ви вирішите присвятити себе цій справі, повернути все назад буде неможливо.

1.


Вам потрібно буде купити капелюх, черевики, рукавички і т.д.

Ви будете перебувати на спекотному сонці. Ви будете будувати паркани, використовуючи мотузки та інструменти. Ваш одяг, неодмінно, буде рватися. Від роботи на ранчо ви будете втомлюватися і потіти.

2.


Відвідуйте коледж для ковбоїв. Чи вірите ви в це чи ні, але коледжі, де вчать, як кататися на конях, заарканівать худобу і торгувати телятами, існують.

У коледж ходити не обов'язково. Однак це кращий варіант, якщо ви хочете знати, що робити, коли отримаєте свою першу роботу. Пошукайте такі школи в інтернеті. Знайдіть таку школу, яка відповідає вашим потребам.

3.

Продайте все, що у вас є, за винятком необхідного. Якщо щось утримує вас, то займіться цим питанням. Машини, кредити, сім'я, дівчата, хлопці і т.п.

4.

Шукайте роботу! Ви можете знайти роботу на ранчо або на фермі на сайтах пошуку роботи. Просто надрукуйте «роботи на ранчо» в пошуковику, і ви зможете знайти людей, які шукають допомоги.
{LikeAndRead}

5.

Концентруйтеся на своєї мети. Бути ковбоєм - означає не йти з цієї справи. Ви не можете просто об'явитися і почати скакати на конях. Як і в будь-який інший роботі, тут починають з низів і поступово рухаються вгору. Можливо, перш, ніж вам доведется заарканити свого першого теляти, вам доведеться перекопувати гній, годувати коней або будувати паркани.

6.

Розважайтеся!{/LikeAndRead}