Як вести авторську колонку


Авторська колонка - хороший спосіб пробитися в місцеву газету або інше друковане видання. Авторська колонка - це виклад новин, але подаються вони з більш індивідуалізованої точки зору. Можливо, ваша газета дуже зацікавиться вашими думками або оглядами, що відносяться до місцевих подіям, історіям, новинам, зустрічам, спортивних подій і т.д. Ви можете вести свою колонку різними способами, в стилі рад, освітлення майбутніх подій або огляду подій, що відбуваються. Неважливо, яка тематика ваших статей, вам у будь-якому випадку слід пам'ятати декілька речей, коли ви будете задавати питання.

1.


Гідним чином записуйте відбувається. Легко вірити, що певна думка або ідея настільки цікаві, що ви не забудете їх, коли пізніше сядете за комп'ютер, але життя швидко йде вперед. Є ймовірність, що ви забудете багато зі своїх кращих ідей, якщо їх не запишете. Носіть з собою весь час маленький ноутбук і ручку і не забувайте періодично переносити інформацію на свій комп'ютер.

2.


Коли пишете, пам'ятайте про свою цільову аудиторію.

Концентруйтеся на тому, чому ви пишете для цих людей, на те, яку інформацію ви хочете передати. Не вибирайте занадто широку тему.

3.

Нехай і пропозиції, і абзаци будуть відносно короткими, але різними по довжині.

4.

Вільно використовуйте особисті займенники, це зробить тон вашої статті легким і довірчим. Пам'ятайте, що у вас має бути хороше перше речення, тому що ця фраза задає тон усій вашій статті.
{LikeAndRead}

5.

Пишіть в тій же манері, в якій ви говорите, але не забувайте про грамотності мови і дотриманні граматичних правил.

6.

Співвідносите статтю з тим, що відбувається в даний момент: погодою, подіями тощо Пишіть на актуальні теми і пам'ятайте: ви повинні встигнути в терміни, поставлені редактором.

7.

Використовуйте детальні описи, але не перевантажуйте ними колонку. Ваша мета - надати людям достатньо інформації, що не перевантаживши їх такою кількістю матеріалу, який викличе втрату їхнього інтересу. Задумайтеся про те, які головні пункти зацікавили б вас, якби ви переглядали колонку самі.

8.

Коли ви пишете про людей, за будь-якої можливості використовуйте цитати. Дозвольте іншим допомогти вам у написанні вашої колонки завдяки використанню прямих цитат - їх думок і думок. Неважливо, чи є цитовані вами люди експертами у своїй галузі або простими спостерігачами, місцеві жителі можуть надати вам велику послугу і забезпечити вас корисною інформацією. Також багато людей будуть дуже зацікавлені в тому, щоб побачити своє ім'я надрукованим, а це збільшить коло ваших читачів.
{/LikeAndRead}