Як займатися тваринництвом


Тваринництво набирає популярність серед людей, що цікавляться тваринним світом і натуральної, корисною їжею. Щоб почати своє господарство, необов'язково мати сотні гектарів землі, досить почати зі свого дачної ділянки або заднього двору, якщо ви живете в приватному будинку. Користуйтеся порадами, наведеними нижче, і ваша маленька ферма буде розвиватися і процвітати.

1.


Виберіть, на яких тварин або домашніх птахах ви будете спеціалізуватися. Найпростіший шлях - розводити курей. Найкраще купувати курчат на ринку навесні. Потрібно підгадати час, так як кращих птахів швидко розбирають. Зупиніть свій вибір на самих рухомих і енергійних пташенятах. І визначтеся, чи будете розводити курок для яєць або на м'ясо.

2.


Яйця або м'ясо? Якщо ви віддаєте переваги яйцям, запитуйте на ринку несучок. Ви побачите, що деякі з несучок дуже напружені, в той час як інші по-справжньому розслаблені. Потребуєте другі. Крім того, курочки стануть відмінними домашніми улюбленцями! Якщо ви плануєте забивати курок для отримання свіжого натурального м'яса, переконайтеся, що ви в змозі робити це. Дуже важко вбивати курчати, якого ваші діти вважають домашнім вихованцем. Якщо ви купуєте курчат для м'яса, що не прив'язуйтесь до них.

3.

Побудуйте свою маленьку ферму. Все, що потрібно вашим курям, - це курник, вольєр, їжа і вода. Існують сотні можливих планів забудови житла для курок. Вам варто тільки продумати, в якій частині двору розташується курник, і яку частину території ви готові віддати під це. На кожного курчати має припадати не менше 1 кв. м землі. Для початку достатньо придбати 6-8 курчат. Якщо ви живете в селі і у вас велика ділянка, можете купити більше птахів і, крім того, півня. Але якщо ваша ділянка невеликий, і сусіди живуть дуже близько, півня краще не заводити.

4.

Дбайте про свої курчатах. Переконайтеся, що вони не зможуть перелетіти через огорожу і вибратися з вольєра, так як в цьому випадку у вас можуть виникнути проблеми з сусідами. Давайте вашим птахам достатню кількість води і їжі, багатої білком. Курки почнуть нести яйця у віці 5-6 місяців. Коли вони почнуть нестися, свіжі яйця ви зможете вживати самі, а також продавати. Така маленька ферма стане непоганим джерелом доходу, якщо ви все ретельно сплануєте і вкладіть у цю справу душу.{/LikeAndRead}