Як визначитися з вибором професії


Усім нам потрібно працювати, однак ми не зобов'язані працювати на посаді, яка нам не подобається. Якщо бути наполегливим, дисциплінованим і правильно планувати, у вас вийде зробити кар'єру, до якої ви прагнете.

1.


Складіть список з десяти речей, які ви хочете зробити або пережити до того, як помрете. Будьте чесні з собою і не обмежуйте себе.

2.


Напишіть список своїх талантів і здібностей. В одній колонці перерахуйте ті здібності, за які вам можуть заплатити. В іншій колонці перерахуйте те, що вам подобається робити, але що вам не принесе грошей.

3.

Зробіть соціонічний тест, щоб зрозуміти, яка ви особистість. Є 16 основних типів особистості, які грунтуються на таких критеріях, як інтроверсія або екстраверсія, думки і почуття, перевагу стабільності або змін, аналітики або інтуїції. Коли ви визначитеся з тим, до якого типу особистості ви належите, направтесь в кадрове агентство або на біржу праці і дізнайтеся, чи немає у них списку професій, які рекомендуються вашому соціонічного типу.

Будь ласка, майте на увазі, що це всього лише керівництво, а не істина в останній інстанції. Наприклад, самі відповідні професії для типу логіко-інтуїтивний інтроверт (логік, Інти, інтроверт, раціонал) - це актор, комік, але ви, наприклад, можете бути драматичним коміком. Також, оскільки цього типу підходить професія дослідника, а ветеринар не входить до списку рекомендованих професій, ви можете стати ветеринаром, але бути при цьому ексцентричним і проводити дослідження.

4.

Подивіться на свій список того, що ви хочете, на список того, що ви вмієте, і візьміть до уваги результати соціонічного тесту. Порівняйте їх з історіями, які ви чули або з інформацією, яка вам відома щодо обраних вами професій. Прийміть рішення, яке буде реалістичним, і не відмовляйтеся від своїх професійних цілей. Як кажуть, відмова від мрій подібний смерті.{/LikeAndRead}