Як досягти успіху в музичному бізнесі


У цій статті розказано про тонкощі, які потрібно знати, щоб досягти успіху в музичному бізнесі.

Визнання і успіх в музичному бізнесі дуже важливі і для артиста, і для його агента, і для продюсера. Розбиратися в цьому бізнесі потрібно вміти навіть артистові, так як успішними музикантами цікавляться кращі агенти і студії звукозапису, які допомагають талантам випускати СD і організовувати концерти. Якщо ви тільки починаєте вашу кар'єру, вам достатньо важко буде влитися в потрібні кола. Крім таланту вам будуть потрібні відмінні зв'язки. Також слід визначитися, зіркою якого рівня ви хочете бути. Пам'ятайте: бути маленькою рибкою в великому морі не завжди добре.

1.


Ви повинні бути організовані. У вас повинен бути чіткий план дій незалежно від того, чого ви хочете досягти і які перешкоди потрібно для цього подолати. Наприклад, якщо ви - агент, напишіть бізнес-план, в якому вкажіть, яку кількість артистів ви хочете представляти до кінця року. Можливо, ви сподіваєтеся знайти артистів, у яких також є організований план дій. Ваша робота стане набагато простіше, якщо музикант, з яким ви працюєте, представляє, ким хоче бути через п'ять років.

2.


Якщо ви артист, створіть електронну прес-добірку про себе. У цій збірці повинна міститися будь-яка інформація, яка допоможе вашому агенту «просунути» вас. Зазвичай у прес-добірку включають фотографії, на яких видно ваш стиль. Також в добірці повинна бути біографія; список наявних пісень, слова цих пісень; стаття, яка рекламує вас як відмінного артиста, а також окремі цікаві факти про вас. Агенти завжди вимагають від музикантів, щоб ті надсилали їм свої прес-добірки в електронному вигляді. Далі агенти можуть відправляти цю інформацію на звукозаписні студії, організаторам концертів та інших важливих в музичному бізнесі людям.

3.

Заробляйте на своєму таланті. Музиканти можуть досягти успіху від продажу своїх дисків, футболок зі своїм зображенням, а також від живих виступів. Також можна отримати додаткову популярність, продаючи навчальні диски, на яких ви вчите інших співати. Наприклад, один агент однієї популярної співачки і актриси випустив диск, навчальний створення успішної музичної кар'єри. Ця інструкція допомогла деяким відомим нині людям. Кар'єра цього агента, в якості показового прикладу, може допомогти вам у досягненні особистого успіху. Однак щоб створити такий навчальний диск, необхідно володіти талантом. Адже люди повинні знати вас і чути про вашу успішну кар'єру.

4.

Чи не переставайте давати живі концерти. Виступи допомагають впливати на публіку, набувати фанатів і набиратися досвіду. Щоб стати справжнім артистом, потрібно якомога частіше бувати на сцені. Саме зі сцени ви бачите реакцію публіки і можете зрозуміти, що вона любить. Завдання ускладнюється тим, що ви ніколи не знаєте, чи є серед глядачів репортери, видобувні компромат або іншу інформацію про вас.
{/LikeAndRead}