Як вести переговори з приводу зарплати


Отже, вас запросили на співбесіду в компанію, в якій ви хотіли б працювати. Ви все з'ясували про цю компанію, домоглися першої співбесіди, і тепер вам належить почати переговори про зарплату. Я дам вам кілька порад, як отримати найбільшу винагороду за ваш досвід роботи в тій області, в якій ви працюєте.

1.


Під час співбесіди з майбутнім роботодавцем кожна ваша дія і слово показує, яким співробітником ви будете. Занадто вимогливі кандидати або ті, які показують сумніви під час переговорів, ризикують зруйнувати інтерес роботодавця до їх персони. Так як обидві сторони знаходяться в стадії «покупки», вам необхідно зафіксувати поведінку роботодавця під час переговорів. Це допоможе вам передбачити не тільки те, як пройдуть переговори з приводу збільшення зарплати, бонусів і т.д., але і як ви і ваш начальник будете працювати разом над вирішенням проблем з приводу термінів, грошових коштів, питань якості. Обговорення зарплати - це стресова ситуація для обох сторін, так що підготуйтеся до неї заздалегідь.

2.


Роботодавці шукають працівників, здатних конструктивно вирішувати проблеми, які налаштовані на те, щоб перетворювати будь-яку ситуацію у виграшну для компанії. Постарайтеся йти на компроміс під час співбесіди про зарплату і прийти до спільного рішення.

3.

Проаналізуйте середню заробітну плату для вашої спеціальності і досвіду роботи, а також затребуваність вашої професії на ринку праці. Підготуйте цю інформацію до співбесіди. Це допоможе вам відчувати себе більш впевнено, реально дивитися на речі і уникнути зайвого стресу під час співбесіди про зарплату. У роботодавців, які готові вас найняти, зазвичай вже є своя база і кошти, з якими можна працювати. Крім того, не переставайте згадувати те, як компанія виграє, якщо прийме вас на роботу.
{/LikeAndRead}