Як відповідати на питання на співбесіді


Ви знайшли роботу своєї мрії, відправили резюме та супровідний лист в компанію. Фірма запросила вас на співбесіду. Співбесіда - вирішальний момент. Саме від нього залежить, влаштуєтесь ви на роботу. Найважливіше для роботодавця - те, як ви будете відповідати на питання на співбесіді.

1.


Уважно вислухайте задається вам запитання. Багато людей намагаються відповідати на питання, не вникнувши в те, що у них дійсно запитали. Будь-якому роботодавцю важливо ваше вміння слухати. Одна з причин, по якій вам задають питання - це бажання перевірити, чи вмієте ви слухати.

2.


Не зволікайте довго, перш, ніж відповісти на питання. Вам потрібно показати роботодавцю, що ви добре освічені і впевнені в тому, що говорите. Якщо ви будете витримувати занадто довгі паузи перед відповідями, він задумається.

3.

Обдумуйте свої відповіді. Вони повинні бути досить довгими, щоб добре розкрити тему. Короткі відповіді на питання не дадуть роботодавцю подання про те, хто ви і чому він повинен вас найняти. Нехай ваші відповіді будуть довжиною від 5 до 7 хвилин.

4.

Розмовляючи, дивіться в очі співрозмовнику. Це покаже йому, що ви впевнені в собі і говорите щиро. Не треба надто пильно дивитися на нього, нехай візуальний контакт буде природним, як з другом або членом сім'ї.
{/LikeAndRead}