Чому не буде ненависником

Людина, яка постійно заздрить і ревнує, і витрачає весь свій час на те, щоб здаватися значніше, самоутверждаясь за рахунок інших - вам знайомі ці риси? Вас часто гризе черв'ячок заздрості до інших? Чужий красивий будинок, одяг, успіхи роблять вас несчастнейшим людиною на світі, і вам хочеться, щоб всі навколо були такими ж нещасними?

Як без детектора брехні розпізнати брехуна

Ви терпіти не можете брехунів? Як правило, обман спливає несподівано і це, м'яко кажучи, неприємно. Прочитайте цю статтю, і ви навчитеся легко розпізнавати брехню.

1.

Мова тіла. Зрозуміти, що людина бреше, можна за певними жестам. Як правило, це ерзанья, покусування нігтів, посилене потовиділення.

Як впоратися з уявним другом своєї дитини

Всі мої діти вже виросли. Бути батьком - це справжнє диво, але іноді доводиться проходити і через вельми цікаві події. Один випадок з мого життя спонукав мене поділитися з Вами тим, як вести себе, якщо у Вашої дитини з'явився уявний друг.

1.

Не сваріть своєї дитини, коли виявите, що у нього є уявний друг.

Як встановлювати правила та межі допустимого для дітей

Кожен день Ваша дитина змушений приймати велику кількість рішень, тому якщо у нього або неї не буде належного керівництва, світ може виявитися дуже страшним і заплутаним місцем. Ваше завдання як батька - встановити для своєї дитини правила, які допоможуть йому щоразу робити правильний вибір і приймати мудрі рішення.

Як дізнатися, чи готовий він до шлюбу

Секс. Любов. Ах, сила любові. Це секс чи любов? Одружуватися чи не одружуватися, ось в чому питання. Ось кілька вірних підказок, щоб дізнатися, чи готовий він до шлюбу.

1.

Його друзі одружені.

Якщо його друзі одружені, він також буде більш схильний до шлюбу. Якщо ж вони самотні або просто зустрічаються з дівчатами, що ж ...