Підліток б'ємося за правилами

Шкільні роки - це час становлення підлітка як особистості. Він намагається довести всім, що вже дорослий і в різних ситуаціях набуває безцінний досвід. Деякі доводять свою правоту кулаками, але навіть якщо ти не з числа забіяк, тобі все одно, рано чи пізно, доведеться захищати себе і словами, і силою.

Як боротися з образами

Образи і насильства може піддатися кожен з нас. Чи носить воно сексуальний, психічний, словесний, фізичний або психологічний характер, це завжди жахливо. З ним можна впоратися, якщо знати як. Словесне насильство нітрохи не краще фізичного, а іноді й гірше, тому що воно ніяк не виявляється фізично і зазвичай люди страждають і переживають в тиші і самоті.

Як змінити модель сімейних взаємин, що передається з покоління в покоління

Згубні звички, залежності і певні моделі поведінки передаються з покоління в покоління. До них відносяться: алкоголізм, наркоманія, насильство, психічні відхилення, жорстокі методи виховання дітей і т.д. Діти, що живуть в таких сім'ях, позбавлені повноцінного, щасливого дитинства і виростаючи, вони переносять таку модель поведінки у свою нову сім'ю, повторюючи долю батьків.

Як протистояти насильству

Всі, хто дивиться і слухає випуски новин, знають про потенційну небезпеку стати жертвою хулігана і гвалтівника. Грубість і образи в Інтернеті, знущання в школі, хуліганство на сусідніх вулицях - все це стає серйозною проблемою, погрожуючи гідності людини, викликаючи у людей страх і депресію. Трапляється, що ті, хто став жертвою нескінченних знущань, не бачачи іншого виходу, всерйоз замислюються про самогубство, а багато хто дійсно зводять рахунки з життям.

Як розірвати невдалі стосунки

Іноді те, що починалося як хороші відносини, перетворюється на погані. Вам необхідно побачити ознаки цього процесу і усвідомити їх. У цій статті Ви знайдете поради жертвам подружнього насильства. Подружнє насильство ніколи не повинно мати місце бути в сім'ї.

1.

Распознайте образи. Перестаньте прогинатися під чужий характер.