10 способів повернути дівчину

10 способів повернути дівчину

Відновлення гармонії вимагає зусиль.

Конфлікти і неприємності є нормальною частиною відносин. Якщо почнете сваритися, не впадайте в паніку і не вважайте це кінцем світу. Поговоріть з дівчиною і постарайтеся вирішити проблему. Якщо вона не готова спілкуватися, дайте їй час охолонути (один-два дні) і знову спробуйте поговорити з нею.

Правила побачення для чоловіків

Жінки ніколи не видадуть всіх своїх секретів, але ось кілька, які допоможуть вам бути в курсі справи.

1.

Добре одягніться. У середньому, жінка переодягається чотири рази перед тим, як піти з дому. Чи не бентежте вашу пару, одягнувшись без смаку.

2. Будьте обережні з компліментами. Фраза "Ви добре виглядаєте" не скаже жінці нічого. "Мені подобаються ваші туфлі" вже додасть кілька очок в плюс.

Як бути більш романтичним

Навчіться бути більш романтичним.

1.

Напишіть любовний лист або вірш.

2. Частіше говоріть "Я люблю тебе".

3. Сплануйте романтичну подорож.{/LikeAndRead}

Як бути сміливим

Коли люди думають про сміливість, вони представляють солдата, що йде на битву. Він - уособлення сили характеру і сміливості. Сміливість передбачає здатність дивитися в обличчя небезпеки, не ігноруючи її. Бути сміливим - означає, бачити, що потрібно зробити, і братися за справу, намагаючись поліпшити ситуацію.

Як бути чарівним

Ви коли-небудь хотіли бути чарівним або чарівною? Хочете дізнатися секрет того, як збирати натовп навколо себе? Як залучити чоловіка або жінку? Прочитайте і дізнайтеся.

1.

Спокій і дружелюбність

Будьте спокійним, сконцентрованим і впевненим. Нас тягне до спокійним людям, які здаються зібраними і є лідерами.