Як навчитися правильно цілуватися


Перед побаченням з новою дівчиною або напередодні річниці відносин з вашою улюбленою ви раптом засумнівалися в правильності вашої техніки поцілунків? Букет квітів, коробка цукерок - невід'ємні атрибути романтичного вечора. Але ніщо так не заводить, як почуттєвий поцілунок. Ось кілька корисних порад.

1.


Відповідний момент

По-перше, важливо зловити відповідний для поцілунку момент. Поспостерігайте за поведінкою і настроєм дівчини. Мова тіла (відповідна реакція на ваші ніжні дотики, рука в руці і т.д.) і зоровий контакт підкажуть вам, що настав той самий ідеальний момент.

2.


Свіже дихання

Свіже дихання - вкрай важливий аспект. В іншому випадку, ви ризикуєте зазнати невдачі і викликати огиду. Освіжіть дихання м'ятної жувальної гумкою або м'ятної цукеркою. У вашому диханні не повинно бути ніяких сторонніх запахів. І ще один важливий момент, про який не можна ні в якому разі забувати - чисто виголена шкіра, щоб не поколоти кохану.

3.

Ритм

Поцілунок - наче пісня, в якій закохані зливаються в дует. Почніть поцілунок з ніжних дотиків до губ вашої коханої. Для посилення відчуттів цілуйтеся з закритими очима, повністю розчиняючись в коханій людині.
{/LikeAndRead}